The Education of Max Bickford (TV seriál)

USA, 2001, 22x60 min

Michael Mayers

Richard Dreyfuss, Meredith Roberts, Marcia Gay Harden, Helen Shaver, Regina Taylor, Cote de Pablo, David McCallum, Stephen Spinella, Chris Stack, Michael Mosley, Michael Emerson, Donna Murphy, Leslie Lyles, Lynn Collins, Katee Sackhoff, Liza Lapira, Paul Wesley, Ryan Michelle Bathe, Lanny Flaherty, Cheryl Lynn Bowers, Bonnie Dennison, Arroyn Lloyd, Patrick Fabian, Fay Wolf, Frank Deal, Thom Barry, Maria Thayer, Kristen Schaal, Samantha Quan, Marian Seldes, James Naughton, Ellen Parker, Courtney Chase, Peter O'Toole, Mireille Enos, Ylfa Edelstein, Kat Foster, Ann Dowd, Angelica Page, Halley Wegryn Gross, Becky Ann Baker, Reed Birney, Jay Thomas, Peter McRobbie, Sophina Brown, Angela Goethals, John Speredakos, Christopher Wynkoop, Anne Jackson, Senta Moses, Sunita Param, Ron Glass, Diana Hernandez, Angel Desai, Allison Siko, Kellee Stewart, Elisabeth Waterston, Veanne Cox, Brian D’Arcy James, Brennan Brown, Kat Coiro, Gena Shaw, Suzie Plakson, Robert Bogue, Alice Playten, Che Landon, Toks Olagundoye, Roger Robinson, Ajay Mehta, Shirley Prestia, Jennifer Dundas, Jason Manuel Olazábal, Bette Henritze, Boyd Gaines, Welker White, Lizbeth MacKay

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Mě se to prostě líbilo. Otec vychovávající dospvající dceru a mladšího syna bez matky, s potížemí v prof. povolání i krizí a problémy v osobním životě. Prostředí US College, trocha US domestic history z druhé strany oceánu, pár hlášek a dobré dialogy. Mladičká Katee Sackhoff, výborný děda Eli Wallach. Kdysi viděno díky YT.(8.6.2011)