Reklama

Reklama

Vypsaná fixa v Lucerna Music Baru

(koncert)
Hudební / Dokumentární
Česko, 2018, 60 min

Obsahy(1)

Jedna z nejlepších kapel na současné české hudební scéně, divoké publikum, legendární klub a největší hity... 23. 12. 2018 zahrála Vypsaná fixa svůj tradiční dvě a půl hodiny trvající vánoční koncert ve zcela vyprodaném klubu Lucerna Music Bar. Vypsaná fixa je jednou z nejlepších českých (moravských i slezských) koncertních kapel současnosti a jejich publikum patří mezi nejloajálnější, nejvděčnější a nejdivočejší zároveň. V roce 2019 skupina oslaví 25 let fungování na české (moravské i slezské) hudební scéně. Divákům proto nabízíme šedesátiminutový záznam tohoto neopakovatelného vánočního vystoupení se zcela specifickou atmosférou. (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

Přesně před pětadvaceti lety se v Seattlu zastřelil Kurt Cobain. A před pětadvaceti lety vznikla v San Piegu kapela, která by, ač se spíš hlásí k Pixies, bez Cobainovi Nirvany nikdy nezněla tak jak zní. Vypsaná fiXa, podle mého neskromného názoru, nejlepší česká koncertní grupa, s nejlepšími fans, co dělaj stage diving i v mezerách mezi songama. Takže bacha na heroin a neusnout ve vaně. ()

bohemia_regent 

všechny recenze uživatele

Ve všech směrech výborné - od muziky, textů, interpretace, přes velkou zásluhu diváků na celkové atmosféře koncertu, až po špičkové nasnímání (režie, kamera, střih...). ()

Reklama

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Vlastně ani nevím proč, ale Vypsaná fixa a její tvorba mi prakticky vůbec neoslovuje. Předchází jí pověst naší nejlepší koncertní kapely, ale v jejich vystoupení jsem žádnou velkou zábavu nenašel. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama