Reklama

Reklama

Snímek Zloději a lháři se odehrává v Los Angeles, městě, kde jsou dojmy často důležitější než skutečnost. Ivan (Theo James) je zdvořilý a pohledný mladý zloděj. Specializuje se na krádeže špičkového umění. Je to špinavý byznys, který vynáší – ale Ivan chce skončit. Elyse (Emily Ratajkowski) je krásná herečka, která má skříň plnou kostlivců a hromadu dluhů. Tihle dva prohnaní a sexy zločinci brzy spojí své síly, aby provedli poslední velkou a troufalou loupež. S nasazením života, hromadou peněz i vězením na krku oba podrobí svou lásku i oddanost tvrdé zkoušce v této zábavné kriminální komedii plné flirtu. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (17)

kingik 

všechny recenze uživatele

Příznivci instagramové krasavice se konečně dočkali. Emily Ratajkowski má skoro hlavní roli ve filmu, který pokukuje po výtvorech Guy Ritchieho, přičemž možná nebylo ode mě tak úplně dobré slavné jméno režiséra jakkoliv spojovat s tímto počinem, neboť by mohl vzniknout mylný dojem ohledně kvalit tohoto díla. Málo známý režisér Matt Aselton toho zatím moc nenatočil, což nebyl pro mě takový problém. Režijně to bylo v pohodě, podstatně hůře je na tom se psaním scénáře. Bylo evidentní, jakými klasikami žánru se tahle zlodějská partie inspirovala. Kdyby to náhodou někomu nedošlo, tak inspiraci poskytla komedie z šedesátých let "Jak ukrást Venuši". Audrey Hepburn, jenž byla hvězdou filmu, Emily Ratajkowski nápadně připomíná, dokonce i zmíní její jméno. Přidejte k ní do páru Theo Jamese, který na zakázku obratně loupí vzácná umělecká díla pro černý trh, a máte na scéně potenciálně dobrou dvojku, která přes různé peripetie dokráčí do finále, v němž nastraží chytrou past na záludného nechuťáka Freda Melameda, který Jamesovi šéfuje. Nabízí se, že se ústřední pár do sebe zamiluje a divákům v detailním záběru Ratajkowski zadudá na dudy. Jistě, režisér by byl naprostý blb, kdyby její prsní a jinou tělesnou výbavu neupřednostnil, v různých sexy outfitech si ji užijeme dostatečně, dojde i na decentní odhalení z bočního pohledu kamery. Fígle, které při loupežích předvádí Theo James, jsou rovněž fajn, ačkoliv postrádají větší sofistikovanost. Ovšem filmu hlavně chybí spád a výraznost, a nejste-li příznivci elegance Theo Jamese a tělesných partií Emily Ratajkowski, budete trochu poposedávat u průběhu filmu. Střídání zajímavých a naprosto prázdných scén filmu příliš neprospívá, navíc žánrová rozkolísanost výsledný dojem činí nekompaktním. Herci ovšem vzorně dodržují vzorec charisma, který je nutný pro podobný typ filmu, takže mě jejich přítomnost bavila. Finální část se nadmíru vydařila, a už jsem zacítil i porcičku napětí i krvavější výpečky. Režisér si natočil film, co je kombinací klasik žánru a neonoir pojetí. Nějaký talent má, tak mu přejme, aby Emily Ratajkowski kývla na další spolupráci s ním, a Theo James neztratil chuť produkovat takovéto nenápadné až béčkové snímky. 7/10 ()

Acrobat odpad!

všechny recenze uživatele

Gýčový, novou dobou zmagorený trendový odľahčený snímok bez napätia a šikovného plánu, kde v ústrednej dvojici fandím skôr pohľadnému chlapovi, ako umelej Rajtakowski, ktorá slúži len na rajcovanie (mňa nie, tu som na Thea) ale nie na herecké kreácie. Jednoduchší dej už ani nemôže byť, a kde sa inde bavíme sofistikovanou zábavou (Ocean, Logan Lucky...), tu nudou obrastená forma a udupaný dej pomaličky, bez emócií plynie ďalej. Každú scénu budeš rozumieť, prečo ju nechal stáť vonku, kto je ten černoch, prečo ho zvádzam, reči agenta FBI. Lenže aspoň ja som sa pri tom cítil nevzrušene, sterilne. Tiež sa tu ťaží prežitie z nahrávky, ale pojem nahrávka nahrávky definuje aspoň zatiaľ Bessonova Anna. Zlodeji a klamári je zástupca trendového snímku, kde všetci sú sexi, nikto sa neumaže, drahé autá a pod. Len pod týmto holá prázdnota. (videné 31.03.2020, BDrip) ()

Reklama

Real Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

YOU STILL GOT A FAX MACHINE? FUCK YOU! ----------- Vraj, že je tu mrte veľa záberov na nohy Em Rata, no tak som to, prirodzene, musel ísť overiť. Verdikt – oklamaný som nebol a dokonca ich je tu ešte oveľa viac, ako mi bolo povedané! Kam sa hrabe nedávny Welcome Home či klasický Tarantino, veď tu tých scén bolo vyše desať a dve tretiny explicitných (priemerne vídavam 0 až 2, pozn. ja)! A okrem toho... film samotný? Dalo sa čakať niečo iné a čakal vôbec niekto niečo iné? Zápletka ako od znudeného stredoškolského scenáristu, no i tak som sa nenudil, solídna kamera, starý Benz, nablýskaný čierny Buick GNX, Em, Em a jej... Replay bude. -------- "Do me a favor. Put those feet up here on the couch. Let me get a really good chance to... look at them." ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Film jede podle osvědčeného mustru, takže tu máme zlodějíčka, který chce po poslední fušce pověsit řemeslo na hřebík, bosse, kterému se tohle rozhodnutí vůbec nelíbí a samozřejmě krásku, která se do toho všeho zamíchá, ale mě ta klišé vůbec nevadila. Má to celkem slušné tempo, sem tam zazní ritchiovské tóny, dojde na nějaké ty humory a nemůžu si stěžovat ani na herce, přičemž ta polská holka je prostě kouzelná. Pravda, v druhé polovině film trošku ztrácel a hodně mě mrzelo, že s loupeží u fanatika si Aselton nedal trochu větší práci, ale jinak si nemám důvod nějak výrazněji stěžovat. Podle mě jeden z těch zbytečně podhodnocených filmů. 70% ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Nechal som sa nachytať názvom a obsadením. Nemastné neslané, také nijaké. Milka čím ju viac vidím hrať, tým sa vo mne viac usádza presvedčenie, že herecký talent jednoducho do vienka ku kráse nedostala. Preto to kompenzuje aspon dvoma vyzliekacími scénami a zábermi na jej úsmev v kombinácií s rôznymi časťami tela. A tu ani nič viac nepotrebovala. Zápletka je tak banálna, lúpeže prevedené bez nejakej prípravy, bez nejakej sofistikácie, bez niečo, čím by nás chceli ohúriť. Tak to sklzne do romantického výplachu, ktorý nemá nič spoločné s proklamovanou drámou alebo krimi. Sklamaný som. 2 z 5 ()

Galerie (51)

Reklama

Reklama