Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • Tom Riddle
  ***

  Obsahuje náznaky spoilerů a jeden spoiler z prvního dílu. Pasadena je spíš než drama především kriminální seriál pro mládež. Trochu jako malá Veronica Mars. Do třinácti dílů natažená zápletka motající se kolem nalezeného medailonu je chytře vymyšlená, a zpracování má atmosféru. Rodinka Greeleyových je významná, bohatá, a tak jako všechny rodiny, i tahle má své špinavé prádlo. Klíčem k jeho nalezení se zdá býti medailonek, a Lily, nejmladší dcera Greeleyovic rodu už nehodlá dál žít v nevědomosti. Ne poté, co se před jejíma očima zastřelila zjevná oběť Greeleyovic intrik. Pasadena je plná slepých uliček a zvrácených tajemství. Sex, drogy (rokenrol ne), nevěra, vražda... Všechno se to pěkně mele a mele, ale po deseti dílech je domleto. Údernost prvních pár dílů naprosto vymizí, a tak je závěrečný díl spíše než satisfakcí pouhým ukončením, které přišlo za vteřinu dvanáct. Ale za zhlédnutí to stojí. Už jen pro temně pokřivený charakter matky rodu, zahrané Danou Delany (Katherine ze Zoufalek).(14.5.2007)

 • Reiniš
  ***

  Seriál vás ze začátku chytne a nepustí.Jenže prvotně budované napětí časem vyprchá a seriál ke konci vyšumí do ztracena.Škoda, protože ze začátku to bylo skutečně napínavé.(4.6.2006)

 • JohnnyD
  ***

  Celkom dobrý seriál kolísajúci medzi soap operou, kriminálkou a mysterióznym teenagerským seriálom. Z celého seriálu vyniká záverečný diel so skvelým rozuzlením.(23.6.2008)

 • Ant
  ***

  Napínavý a atmosférický začátek, pak ale přijde nudný a všední konec.(13.7.2006)

 • Marsello
  ***

  Dana Delany je tu najlepšou postavou zo všetkých. Svojou chladnosťou a schopnosťou predstierať čokoľvek z nej robí klenot tohoto seriálu. Seriál chytí za srdce, ale po čase začne strácať na grádoch, i keď koniec je prekuknuteľný, aj tak človeka prekvapí. Milujem zlé konce, a práve preto jeden z mojich obľúbených seriálov, a Dana Delany jednou z mojich najobľúbenejších seriálových herečiek.(14.5.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace