Reklama

Reklama

Malcolm v nesnázích

(seriál)
  • USA Malcolm in the Middle
USA, (2000–2006), 54 h 14 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Linwood Boomer

Hrají:

Frankie Muniz, Bryan Cranston, Justin Berfield, Erik Per Sullivan, Jane Kaczmarek, Christopher Masterson, Eric Nenninger, Kenneth Mars (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(151)

Obsahy(1)

"Malcolm in the Middle" je sága o chlapcovi - géniusovi a jeho nie až tak bystrej rodine. Jeho rodičia mu pôsobia - chtiacť či nechtiacť - hanbu a problémy. Dokážu mu pekne zavariť. Navyše, jeho traja strelení bratia mu taktiež nepomáhajú, práve naopak, lezú mu poriadne na nervy. Seriál ukazuje, ako si mladý tínedžer poradí, veľmi vtipne, s každým typom problémov - od "lásky" až po "ako vysvetliť mame, že to bola nehoda"... (igirazor)

(více)

Recenze (46)

geklon 

všechny recenze uživatele

Evidentně se někteří z Vás narodili nadgalaktickým monarchům, nebo jsou součásti dynastie matabaronů. Tak až někdy sundáte z obličeje cvikr společně s předsudky.... uvidíte to co já. Skvělou rodinou komedii, svůj standart si drží hodně dlouho a osobitý humor tu teče proudem. Báječná léta s Bryanem Cranstonem. ()

F.Abagnale 

všechny recenze uživatele

Už dlhší čas pozerávam tento seriál na orf a myslím, že je to jeden z najlepších sitcomov. Avšak prednedávnom som ho videl s českým dabingom a bolo to niečo strašné (všeobecne si myslím ze český dabing je fakt kvalitný ale v tomto prípade to podľa mňa uberá tomuto inak výbornému seriálu spoň 50%). . ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Obdivuju, že si scénáristi dali tu práci a tak dlouho koumali a koumali, až vykoumali tu naprosto bezkonkurenčně nejnesympatičtější famílii jakou jsem kdy viděl - a to myslím včetně toho ksichta co má hlavní roli. Brr... Body se počítají za poměrně originální přístup co do vyprávění, ale když se vám jedna postava vedle druhé fakt bytostně hnusí, těžko být objektivní a docenit vybroušené hlášky, že ano;) Nebo že by fakt nebyly vybroušené a celý seriál stál na tom, že nějaký tydýt má vždycky pauzu na to, aby svůj uhrovitý ksichtík strčil do kamery a zhodnotil, co že mu to zase kdo provedl? Nemám Malcolma rád. Ani Mlékař Dan ho nemá rád. A co je fakt známka kvality - ani Karen nemá Malcolma ráda;) 40% a už ani jeden díl. Nikdy. ()

Koryntos 

všechny recenze uživatele

Souhlasím s hodnotícími, kteří tomuto seriálu dají málo * z důvodu nesympatičnosti postav mají pravdu, ale pro mě jsou hlavní postavy tak nesympatické, až jsou mi milé, asi jako ten pes, kterej byl tak vošklivej, až byl krásnej. Navíc všichni se chovaj tak krásně ujetě, až mě to překvapuje a řeknu vám milé děti, líbí se mi to víc, než většina nových sitcomů, které nám tu tv vysílá. ()

AndreyCSFD 

všechny recenze uživatele

Jeden z těch povedenějších US rodinných sitcomů o jedné průměrné americké rodince z předměstí. Každý z členů rodiny je jediněčný scénáristický unikát. Lois je rázná matka 4 (později 5) kluků, která má vyřídilku lepší než Škopková, tatík Hell je typický podpantoflák a kluci, včetně geniálního Malcolma, jsou pěkní hajzlíci. Malcolm má sice dojem, že do téhle rodinky moc nezapadá, ale časem se ukáže, že rozhodně adoptovaný není. Po vlažnější první sérii, kdy bylo patrné, že se herci mezi sebou víceméně otukávali a že i scénáristé hledají cestu, přišly série další, které měly spoustu vynikajících momentů. Humor je v tomhle seriálu dost na hraně a občas jsou jednotlivé scénky hnané až do absurdity ale pokud se přenesete přes věčně ječící maminu Lois, tak jde o zajímavý kousek mezi komediálními seriály. Je jenom škoda, že Prima odvysílala jenom první řadu, ačkoli více zfušovaný dabing se jen tak nevidí. Malcolma doporučuju v originále nebo v geniálním německém dabingu. ()

Galerie (509)

Zajímavosti (16)

  • Dva wrestleři, objevující se v úvodních titulcích jsou Bret Hart a Chris Benoit. (Elbarto08)
  • V seriálu je Malcolmův bratr Reese druhý nejstarší ze sourozenců. Pravdou však je, že Frankie Munitz, který hraje Malcolma, je skoro o tři měsíce starší než Justin Berfield, hrající Reese. (Elbarto08)

Reklama

Reklama