Reklama

Reklama

Malcolm v nesnázích

(seriál)
  • USA Malcolm in the Middle
Komedie
USA, (2000–2006), 54 h 14 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Linwood Boomer

Hrají:

Frankie Muniz, Bryan Cranston, Justin Berfield, Erik Per Sullivan, Jane Kaczmarek, Christopher Masterson, Eric Nenninger (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(151)

Obsahy(1)

"Malcolm in the Middle" je sága o chlapcovi - géniusovi a jeho nie až tak bystrej rodine. Jeho rodičia mu pôsobia - chtiacť či nechtiacť - hanbu a problémy. Dokážu mu pekne zavariť. Navyše, jeho traja strelení bratia mu taktiež nepomáhajú, práve naopak, lezú mu poriadne na nervy. Seriál ukazuje, ako si mladý tínedžer poradí, veľmi vtipne, s každým typom problémov - od "lásky" až po "ako vysvetliť mame, že to bola nehoda"... (igirazor)

(více)

Recenze (46)

Kryton 

všechny recenze uživatele

Dívat se na to rozhodně dá. Viděl jsem první dva díly a celkem mě to bavilo než nudilo. Jen probůh tak děsný dabing jsem teda neslyšel. Hlavně teda jejich tátu dabuje někdo kdo je ve věku Francise nebo ho to vůbec nebaví?! Nu dobře: Seriál o malém geniovi (iq 160) a jeho ztřeštěné rodince. Nechtěl bych mít za mámu jejich mámu. ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Rozjezd slušný, uvidíme, jak dál, jestli nebudu muset hvězdičky ubírat. Některé scénky jsou opravdu luxusní. :-) (Matka rozhořčeně po nálezu ohořelého trika ve WC míse: "Požár? To vážně chcete, abychom s tatínkem museli identifikovat vaše ohořelé mrtvoly podle zubních otisků?" Nejmladší syn vyděšeně: "My půjdeme k zubaři?" :-) ) ()

Reklama

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi posledných päť častí ukazujú herecké kreácie Bryana Cranstona v plnej paráde. Jeho tato ma skrátka baví. Na všetko ostatné si postupne zvykám. Zatiaľ musím povedať, že tam ten kultový status akosi nevidím, hoci potenciál to určite má. Príde mi to ako ten typ seriálov, ktoré by som ako malé dieťa žral. V dospelosti mám z toho ale trochu rozpačité pocity. V zásade to ale skúsim kuknúť celé. A len dúfam, že sa to bude postupne zlepšovať. Prvá séria je ale skôr priemerná. Na túto rodinku a všetky perepúte si treba trošku zvykať. Inak Christopher Masterson je dosť zlý herec. 1. séria 50% ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Obdivuju, že si scénáristi dali tu práci a tak dlouho koumali a koumali, až vykoumali tu naprosto bezkonkurenčně nejnesympatičtější famílii jakou jsem kdy viděl - a to myslím včetně toho ksichta co má hlavní roli. Brr... Body se počítají za poměrně originální přístup co do vyprávění, ale když se vám jedna postava vedle druhé fakt bytostně hnusí, těžko být objektivní a docenit vybroušené hlášky, že ano;) Nebo že by fakt nebyly vybroušené a celý seriál stál na tom, že nějaký tydýt má vždycky pauzu na to, aby svůj uhrovitý ksichtík strčil do kamery a zhodnotil, co že mu to zase kdo provedl? Nemám Malcolma rád. Ani Mlékař Dan ho nemá rád. A co je fakt známka kvality - ani Karen nemá Malcolma ráda;) 40% a už ani jeden díl. Nikdy. ()

veru_needy 

všechny recenze uživatele

Je to taková ta rodinná bláznivá komedie, kde se většinu času jen řve na děti, máma má výbuchy vzteku, táta to všechno žehlí, děti to všechno i tak vyhrotí a sem tam se pobavíme nebo pousmějeme nad nějakým hezkým momentem. Je to prostě klasika, kterou jsem si nechtěla nechat ujít. Oblíbenou postavu asi nemám, ale pokud bych měla tleskat za roli, vyhrála by to Lois. - "Fate is just what you call it when you don't know the name of the person screwing you over." ()

Galerie (508)

Zajímavosti (11)

  • Před závěrečnými titulky vidíme nepovedené scény. (griph)
  • Dva wrestleři, objevující se v úvodních titulcích jsou Bret Hart a Chris Benoit. (Elbarto08)

Reklama

Reklama