Jake a Tlusťoch

USA, (1987–1992), 79 h 30 min (Minutáž: 45–90 min)

William Conrad, Joe Penny, Robert Clohessy, Melody Anderson, Ernest Borgnine, Gregg Henry, Robert Culp, Rick Zumwalt, Danny Masterson, Charles Cyphers (více)

Série(5) / Epizody(103)

Státní návladní J. L. McCabe (William Conrad) je na první pohled bručoun, jehož nálady musejí trpělivě snášet všichni zaměstnanci úřadu. Jinak je to ale zkušený obhájce, opravdový profesionál ve svém oboru. Pro jeho kancelář pracuje soukromý detektiv Jake Styles (Joe Penny), pohledný muž a skvělý vyšetřovatel. V kanceláři s nimi je i McCabeův mladý asistent Derek Mitchell (Alan Campbell). Ústřední dvojice, vyšetřovatel a státní návladní, tvoří dohromady sehraný tým. Společně se jim daří odhalit nejednoho zločince. (oficiální text distributora)

Recenze uživatele cheyene k tomuto seriálu (37)

Podvedla jsi mne (1990) (S03E23)

Příjemná epizoda v přestrojení. ()

Moje srdce patří tátovi (1990) (S03E24)

Čím déle seriál sleduji, tím víc musím uznat, jak velké charisma William Conrad měl a jak dobrým hercem byl. ()

Danny (1990) (S03E25)

Emotivní epizoda. Svým koncem jedna z nejpůsobivějších celého seriálu. ()

Kolem půlnoci (1990) (S04E04)

Byť se u mnohých scén dalo předpokládat, jak dopadnou, napětí a i jistý vtip této epizodě nescházel. ()

Jenom ty (1990) (S04E05)

Jakeův vztah je tu kořením. Poměrně působivý závěr. ()

Můj malý Bill (1990) (S04E06)

Motiv únosu zpestřil paletu námětů, které seriál nabízí. ()

Víc než víš (1990) (S04E07)

Jake o biografické knize tlusťocha: Až to zfilmují, kdo tě bude hrát? - McCabe: ...Robert Redford. :) ()

Sbohem (1990) (S04E09)

Dvojepizoda. SPOILER. Poté, co Jake, tlusťoch a Derek vyřeší komplikovaný případ, za nímž museli cestovat do Los Angeles, dostává McCabe nabídku, aby se vrátil do úřadu státního návladního v L. A. Od další epizody se tedy hrdinové vrací zpátky do Kalifornie. ()

Dokud neumřu, budu žít (1991) (S04E14)

Zajímavá a vcelku působivá epizoda. Od ostatních se mírně odlišuje svým pojetím (počáteční pohřeb, retrospektiva, opět onen pohřeb). ()

To mě ani nenapadlo (1991) (S04E18)

Velmi dobrá epizoda, kde se však Jake vyskytuje jen chvíli. Ostatně i zbylí hlavní hrdinové tu nemají obvyklý prostor. Ten si "usurpují" epizodní postavy z nemocničního prostředí. ()

Ještě se sejdeme (1991) (S04E21)

Epizoda s mnoha flashbacky z dřívějších dílů. ()

Už nikdy nebudu jako dřív (1991) (S05E04)

Poutavá epizoda a skoro až věrný motiv zahraničních krimi. Vzpomínám na díl Walkera, texas rangera, kde Trivette údajně postřelil (také v komplikované situaci) dítě... Jak tam, tak i zde to funguje perfektně. ()

Mohl jsem napsat knihu (1991) (S05E05)

Pasáže vyprávěné prostřednictvím četby knihy, která navede k vyšetření případu jsou neotřelé a nápadité. ()