Spencer a 'Bru', dva bývalí členové Námořních, vzdušných a pozemních týmů Námořnictva Spojených států amerických (SEALs) se stanou jedněmi z nejlépe placených námezdních žoldáků. Při plnění zadaných úkolů spoléhají pouze na svůj vlastní úsudek a na rychlý motorový člun, který Spencer původně postavil pro vládu Spojených států, a který je vybavený těmi nejnovějšími a nejlepšími přístroji. Na cestách, které jsou často plné nebezpečí a napětí, brouzdají rozbouřenými vlnami místních vod....v letovisku Paradise Beach, plném krásek v bikinách, se ale občas i pobaví. Seriál, v hlavní roli s Terrym 'Hulk' Hoganem, byl natočen autory seriálu Pobřežní hlídka. (oficiální text distributora)

Gemini

Pokud je vám deset, dá se na to dívat, a kvůli neohroženému Hulkovi (ne Hůlkovi, pro všechny svaté, to opravdu ne!!) a jeho ještě neohroženějšímu dokonalému bojovému stroji - to je ten Thunder z názvu - motorový člun nebo spíš menší jachta, která oplývá snad vším kromě mezikontinentální jaderné střely - se vám to možná bude i líbit. Ale když je vám o pár let víc, dojde vám, že Hulkovi už odzvonilo a že je na světě spousta hezčích cholek než je Carol Altová. ()

MM_Ramone odpad!

Američan Terry Gene Bolea je omnoho známejší pod menom Hulk Hogan. Obrovská legenda podivnej fight show zvanej Wrestling. Tento 193 centimetrov vysoký a okolo 130 kilogramov vážiaci svalnáč je celosvetovo známou ikonou tohto pseudošportu. Tohoto faktu sa snažili využiť aj tvorcovia dobrodružného televízneho seriálu "Blesk v raji", ktorí ho odsadili do jednej z hlavných úloh. Lenže ako herec je úplne nepoužiteľný. Avšak pri tomto produkte to nie je len jeho vina, že to nestojí ani za psí prd. V tomto prípade je odfláknuté absolutne všetko: scenár, námet, dialógy, kamera, réžia, herci, akcia... všetko zle. Jasný odpad! ()

Stegr

50% - Jako děcko jsem sjížděl jakoukoliv hrdinskou kravinu a pokaždé jsem se neskutečně bavil. Z nostalgie dávám ještě 3 hvězdy... ()

Flego odpad!

Nechutne vykradnutá zlátanina, kde nefunguje nič. Príbehy sú hlúpe, dialógy primitívne, akcia toporná. ()

BigDeal odpad!

Nevidel som ani celú časť, no tak dobre som sa dávno nepobavil. Bohužiaľ nie na tom, na čom tvorcovia chceli aby sa ľudia bavili. Strašné efekty, logické chyby, akcia k smiechu, nepodarené hlášky...vážne je na čo sa pozerať. Ale Ponorka na Dunaji tomu robí silného konkurenta. ()

maxxxim odpad!

Trezorový seriál, ktorý nemal spatriť svetlo sveta. Celý materiál, ktorý sa podaril natočiť musí byť zničený, je najvyšší čas. Ak sa tak nestane do roka a do dňa bude ľudstvo zničené neznámou civilizáciou z vesmíru, pochádzajúcou zo severného cípu prstenca planéty Jupiter. Ak by sa čo i len mikrosekunda seriálu použila ako jeden z artefaktov tvoriacich posolstvo ľudského pokolenia vyneseného do kozmického priestoru bez ohľadu na to, na ktorej planéte by pristal, spôsobil by nedoziernu katastrofu. Zaručene by sme tu mali okamžite nukleárnu vojnu. Hrozné. Aj mimozemská civiizácia má svoje medze vnímania stupidity a mi ich musíme tolerovať. Ani sa im nečudujem, veď celkom určite nie je normálne, aby hrdinovia seriálu robili nelogické pohyby telom, ústami, lampášmi na krku a inými časťami telesných schránok. Za vzor mi poslúžila sekvencia o dĺžke 8 minút nemenovaného dielu. Blonďák, kulturista, malá, 2 playmate za říjen 93 a stádo blbov. Dej je založený na bitkách o trvaní 9 až 11 boxerských kôl bez "time outu", pričom aktéri sa striedajú smrteľnou pravidelnosťou v pokrykoch aaaa. eeee, uffff atď. Výnimkou nie je ani prestriedanie partnerov ako na swinger akcii, v jednom zábere sa bije on1 s ním3 a v druhom zase on2 s ním3 a on1 samozrejme s ním4, pretože v prvom matchi zatiaľ čo sa on1 bil s ním3, tak on2, ktorý je mimochodom v mužstve s on1 bil s ním4. A takto to je počas celej stopáže. Nelogické oblečenie pripomínajúce artistov z ďalekej mongolskej jurty (bez ich urážky), či šašo súpravy pre 90. roky tak typické. Toto je náplň 45 minút, samozrejme vrátane konca zahrňajúcom zborový, hurónsky smiech všetkých účastníkov epizódy, pre takéto seriálové lahôdky tak príznačný. Však to poznáte všetci sa na konci stretnú a začnú nenútene a družne smiať na skutočnosti, že zajtra je pondelok. ()

JKL odpad!

Hulk Hogan je odporné zpocené prase. Tento seriál jsem poprvé spatřil někdy v deseti letech a opravdu jsem z něho 'hotový' nebyl... I malému děcku to příjde trapné. ()

Jello Biafra odpad!

Seriál, ktorý zhruba v roku 1997 chodil na TV nova. Béčková trápnosť plná lacných hereckých výkonov a návalov stupidity. ()

mohamedsfinger odpad!

Jako osmiletý jsem utíkal od obrazovky po osmi až deseti minutách, tudíž to nemohla být žádná sláva, jelikož jsem tehdy sledoval skoro vše. ()

herr_carter

"Tandrrrrrr - in pérdajs", bohužel mi jako vzpomínka z celé téhle píčoviny zbyla jen úvodní znělka, ale jelikož jsem jako malý měl slabost pro korby mistrovského herce a příležitostného zápasníka wrestlingu pana Hogena, musím dát jednu hvězdu za hudbu a jednu za bicáky...............moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

iXtr3m3

Kto by to kedysi v časoch dávno minulých nebol sledovali kvôli Hulkovi Hoganovi? Do tej doby totiž okrem Arnieho vo filmovom biznise nikto výraznejšie nevystupoval. Ale samozrejme je to len o hviezdičku nad odpadov, aj vtedy a vonkoncom práve dnes. ()

wosho

Akční seriál pro celou rodinu, plný svalů Hulka Hogana, jedné naleštěné pleši Hulka Hogana, tuny rodinných pravd, trošky nenásilné akce a jakžtak oblečených koččiček co milují pleš a svaly Hulka Hogana. Celkově se jedná o podprůměrný pořad, základ je sice stejný jako u hromady jinýchseriálů-jenže Hulk Hogan prostě neumí hrát. A to, že je to šoumen číslo 1 co si umí dělat legraci ze sebe mu moc nepomůže. Místo směšného hraní, má radši dělat něco jiného-kydat hnůj v Georgii, nevo ničit nábytek o záda lidem v ringu. ()

Paity odpad!

Co si budeme povídat. Hulk Hogan není žádný herec, zůstat měl v ringu, ale to také nejde na pořád, tak zkusil tohle a zatím jen prohrává. ()

Wishkah odpad!

Hulk Hogan je skvělý wrestler, ale mizerný herec. V ringu z něj charisma doslova teče, ve filmu nebo seriálu máte co dělat aby ste se v emocionálně vypjaté scéně nezačali smát. K tomu jakási mořská verze KITa který nemluví ()