Pryč z EU

Dokumentární

Česko, 2019, 53 min

Dotace je xidofašistický podvod. Nejdřív lokální poskoci pošlou měnu na účet zla zvaného EU, aby je pak šmejdi přerozdělovali. Dále argumentovat tady nějakou fiat alternativou Manipulátoři.cz, tedy serverem založeným bývalými redaktory iDnesu, dnes spolupracují s CTHH a Facebookem na mazání a cenzuře příspěvků českých uživatelů Facebooku to chce vážně silný žaludek. TI VŠICHNI CO TOMU DALI ODPAD! BY SE MĚLI NAD SEBOU HODNĚ RYCHLE ZAMYSLET A SÁHNOUT SI DO SVĚDOMÍ!(14.4.2019)

A jeden pro havloida Radek99. ..To se takhle sejde parta bývalých soudruhů a kariérních komoušů, bývalých členů Antifa, členů levicových polit. stran, současných aktivistů a neziskovek na výplatní listině Sorose, nadšených vítačů migrantů, fanatických eurofilních globalistů a ti všichni budou (v této tzv. demokracii) na ty ostatní s jiným názorem hystericky pištět něco o demagogii, xenofobii, rasismu, fašismu, zavírání do vězení ve jménu krásných socialistických euro-zítřků se světem bez hranic, kde každý na planetě má právo se stěhovat, kam se mu zlíbí, kde budou jednotné zákony a normy, aby mohly mocné globální firmy dodávat pro celé lidstvo jen ty "nejlepší" výrobky, léky a potraviny. A na to vše bude moudře dohlížet jedna globální vláda, složená jen ze samých humanistů, kteří budou díky globální policii a armádě humanitárně bombardovat jen ty národy, které nepochopily, jak je ten nový globální svět krásný a jak je super žít pod nadvládou všech těch super technologií, které mají dohlížet na to nové multi-kulturní lidstvo.(2.4.2019)

• kkarx

Jedná se o pořad zastánců odchodu z EU, organizace, která se změnila v obludnou ideologickou a korupční mašinérii. Kdo v EU nedrží hubu a krok, je potrestán. Vskutku demokratické zřízení. V EU parlamentu oligarchové, kterým z EU tečou dotace na nesmyslné projekty. Není divu, že se EU nikdy nemůže změnit k lepšímu. Peníze tečou z ČR tam a z EU zpátky, pak se dotují různé hovadiny, na které by neměli ani naši politici odvahu je vyházet. Pak tu máme ohyzdná, pro zvěř smrtící řepková pole, která jsou prodělečná.... V ČT si akorát poslechnete bláboly o tom, jak bychom bez EU zkrachovali. Před vstupem do EU jsem nezkrachovali, jak je to jen možné? Proč ještě nejsme na ekonomické úrovni Německa, když je EU tak výhodná? Proč se ani nijak závratně neblížíme? Po revoluci jsme se blížili mnohem rychleji i přes to, že republika byla totálně rozkradená. Nevidím nic špatného na tom, když se udělá pořad, který se nepokrytě hlásí k jednomu názorovému proudu. Samozřejmě pořady by měly být, co se týče názorů, v počtu vyvážené. Tomu tak není a tenhle pořad je asi jediný proti EU, co jsem kdy viděl.(14.4.2019)

• Véča

Propagační video politické "strany", kde na kameru hovoří osoby, u kterých těžko říct, proč by měl mít jejich názor nějakou váhu. Většina předvádí vskutku fascinující ekvilibristiku se svými subjektivní dojmy a pocity, které vydávají za argumenty ( "Já teda jako na těch sociálních sítích nejsem, ale.. " - čti: "Já o tom sice nic nevím, ale mám na to názor a potřebuju ho vyjádřit."). Subjektivní, manipulativní, demagogický, dojmologický blábol, který se tváří jako seriózní dokument.   A cenu za humor dostávají srandisti s pěti hvězdami a roztomilými komentáři. EDIT: Oukej, tak ani ty s méně hvězdičkami se nedrží při zemi...(24.3.2019)

No na 5 hvězd to není, ale ty odpady tu jsou taky emočně zkreslené. Osobně nejsem v současné situaci pro vystoupení z EU. Vidíme názorně, jak EU drží pod krkem takovou velmoc jako je Velká Británie, s námi by zametli po vystoupení totálně. Otázka je jestli chceme být součástí sdružení, které funguje na takovém principu, kde svobodu nahrazuje byrokracie. A o dotacích nemluvě. To je kapitola sama pro sebe.(11.4.2019)

• - Film byl natočen v rekordně krátkém čase a Centrum nezávislosti České republiky (které natáčení zaštítilo) dalo film hned po premiéře bezplatně na internet k volnému šíření. (Sapon)