My sme malí muzikanti (TV seriál)

Hudební / Pohádka

Československo, 1976, 10x 27-31 min

Veci ktoré mali svoj význam. Jednou z nich bol určite aj tento seriál. A hoci ste na to možno pozerali len kvôli "nedeľnajšej" tradicií, predsa len to bolo niečo čo pomohlo formovať vtedajšiu dospievajúcu generáciu. Keď to porovnám so súčasným "POKEMÓN" trendom a prirátam k tomu charizmatického Kronera, tak mi neostáva nič iné ako dať 5*(16.2.2014)

Odpad ani omylom. Kultovka ! (17.5.2009)(17.5.2009)

• MM_Ramone

Nie, nie túto detskú reláciu som nemal rád. Jozef Króner má môj rešpekt, ale v úlisnej úlohe uja Doremifáka mi bol protivný. Všetky tie všeliake nástroje, keci okolo nich a neustále spievanie ma vôbec nebavilo. Hudobnú výchovu som neznášal ani v škole, nie to sa na ňu ešte pozerať aj v televízore. Rozprávkové hudobné stretnutia s upišťanými detiskámi a podivným Doremifákom boli pre mňa utrpením. Na reláciu "My sme malí muzikanti" spomínam ako na otravný odpad!(27.12.2017)

• corpsy

A ste ako dieťa mali k hudbe o čosi viac ako ostatný, tak ste to nemohli nemilovať. A ak nie...(30.12.2013)

Od Jozefa Kronera by som toto (možno trochu) čakal aj nečakal. Blízko to má určite k novšej verzii (ktorá ma zastihla ako malého chlapca) Kakao, ktorého niektoré motívy odpozeralo a s rovnakou naivitou ponúkalo tvorcovské projektovanie k prevažne výhradne detskému publiku. Celkom poučné, ale samozrejme, len odtiaľ-potiaľ!(20.1.2016)