Bigbít (TV seriál)

Dokumentární / Hudební

Česko, 1998, 42x60 min

Vojtěch Lindaur

Petr Skoumal

Vladimír Mišík, Jiří Černý, Radim Hladík st., Petr Janda, Michal Prokop, Jan Rejžek, Jaromír Tůma, Gustáv Husák (a.z.), František Ringo Čech, Viktor Sodoma, Michael Kocáb, Michal Pavlíček, Milan Knížák, Pavel Chrastina, Jan Antonín Pacák, Daniel Fikejz, Ivan Martin Jirous, Peter Lipa, Karel Gott, Jiří Suchý, Pavel Bobek, Miki Volek, Vilém Čok, Josef Laufer, Milan Mejla Hlavsa, Marian Varga, Filip Topol, Jana Kratochvílová, Marie Rottrová, Pavol Hammel, Jiří Korn, Karel Černoch, Miroslav Žbirka, Jan Burian, Jaroslav Hutka, Jaromír Nohavica, Petr Fiala, Pavel Zajíček, Iva Bittová, Petr Váša, Ivan Hlas, Jáchym Topol, Petr Cibulka, Petr Novák, Lumír Tuček, Peter Nagy, Jan Hrubý, Emil Viklický, Michal Dvořák, Pavel Novák, Kamil Střihavka, Vojtěch Havel, Jiří Chlumecký, Oskar Petr, Bob Frídl, Petr Ulrych, Oldřich Říha, Petr Brožek, Zdeněk Vřešťál, Zuzana Michnová, Ota Petřina, Martin Kučaj, Oldřich Veselý, Martin Němec, Pavel Richter, Tony Ducháček, Zuzana Navarová, Vít Sázavský, Ivo Plicka, Jaroslav Wykrent, Tomáš Kraus, Vladimír Tesařík, Leonid Iljič Brežněv, Lou Fanánek Hagen, Alexander Dubček (a.z.), Tomáš Pergl (a.z.), Kája Saudek, Pavel Lohonka, Pavel Váně, Robo Grigorov, Josef Janíček, Svatopluk Karásek, František Stárek, Jiří Kabeš, Jan Brabec (a.z.), Jan Hedl, Dan Horyna (a.z.), Petr Korál, Blanka Šrůmová, Vladislav Burda, Petr Ryba, Robert Kodym, Vladimír Václavek, Luboš Andršt, Imran Musa Zangi, Jaromír Helešic, Ondřej Konrád, Ivo Pavlík, Petr Ackermann, Joska Skalník, Jan Vozáry, Jiří Schelinger, Vojtěch Lindaur, Václav Bláha, Karel Kahovec, Čestmír Klos, Jožo Ráž, Ivan Bierhanzl, Zdeněk Kluka, Jaroslav Jeroným Neduha, Mikoláš Chadima, Pavel Fajt

Komentáře uživatelů k TV seriálu (83)

Jako jednoznačný klad bych viděla dlouhou stopáž, čili od kapel uslyšíme něco jiného než v tradičních dokumentech, kde stihnou leda tak "Jo jo, to bejvaly časy" a zbytek skončí ve střižně. Pro mě, nepamětníka, jedinečné nakouknutí do světa, který už neexistuje.(1.6.2010)

Tento určitě záslužný počin musí zaujmout i toho, kdo se muzice až tak nevěnuje, protože vypovídá o náladě a poměrech v naší společnosti. A ten, kdo se hudbě věnuje, má možnost se dovědět spoustu více či méně známých i neznámých věcí okolo dění v této branži. Určitě si autoři tu pětku zaslouží.(11.10.2013)

Tak toto je hudobný skvost!(14.12.2017)

1 2 3 4 5 následující >>