Giles odjíždí na pár dní do Anglie a obchod přenechá v rukách Anyi a Willow. Ty se pohádají a z neškodného kouzla vzejde silný troll, který ve městě nadělá spoušť. V tom všem se Spike pokouší projevit své city k Buffy. (ArsenalEagle)

Mr.Apache

Snaha navázat na tradici těch veselejších, až komediálních dílů, kterými se tak dobře dařilo odlehčovat atmosféru zejména ve třetí sérii. Špičkování mezi Anyou a Willow je zábavné, ale celkově zůstal výsledek někde na půli cesty. ()

Milano33

Giles iba na chvíľku odíde a hneď sa v momente všetko pokazí. Buffy sa snaží preniesť cez to, že ju Riley opustil. Spike skúša svoje šance, ale moc mu to nejde. Pre Buffy je Spike do značnej miery odpudivý a on to nenesie moc dobre. On by tak úpenlivo chcel upútať jej pozornosť, ale vôbec sa mu to nedarí. Zatiaľ čo Xander sa ocitá uprostred sporu medzi Anyankou, jeho láskou, a Willow, jeho najlepšou priateľkou. A keď sa dostane do situácie, kedy si ma vybrať medzi nimi, nezvolí si ani jednu. Bolo zábavné, ako so Spikeom našli spoločnú reč a tiež pobavilo aj spoločné dobrodružstvo Anyi, Willow a trola. Ich vzájomný odpor nakoniec premohli city, ktoré chovajú ku Xanderovi a ku koncu sa ako tak uzmierili. A na záver sa Dawn dozvedela, že niečo nie je s ňou v poriadku. Olaf: You there! Do you know where there are babies? Spike: What do ya think, the hospital? Xander: What? Shut up! ()