Buffy je kvůli špatné docházce Dawn pozvána do školy, kde jí ředitelka varuje, že pokud se o mladší sestru nedokáže postarat, bude jí odebrána. Glory narazila na stopu, která by ji mohla dovést ke „Klíči". (ArsenalEagle)

Milano33

Buffy nezvláda Dawninu výchovu a zároveň ju udržovať v bezpečí. Buffy má strach z toho, že môže prísť o svoju malú sestru. Až potom si Dawnie uvedomí závažnosť situácie. A tiež si vyčíta to, čo sa prihodilo Tare. Buffy aj Spike sa ju snažili utešiť. Willow a Tara sa prvýkrát pohádali. Tara začína mať obavy zo stále rastúcej Willowinej moci a tiež aj z toho, že celý ich vzťah je pre Will iba prechodným obdobím. Kvôli Glory sa Tara zbláznila a to Willow nemohla nechať len tak. Preto sa uchýlila k čiernej mágii a jej náhly protiútok nenechal dlhého trvania. To, ako sa tam zjavila, bolo skutočne epické. Mocná Willow bola neskutočne badass. Žiaľ, sa jej celá situácia vymkla spod kontroly a Buffy ju bola nútená zachrániť. A Spikeyho slová, že by sa v jej prípade zachoval rovnako, boli dojemné. “Whatever you choose, you’ve got my support. Just think of me as… as your… You know, I’m searching for supportive things and I’m coming up all bras. So, something slightly more manly, think of me as that.” ()