Trio sestaví zařízení na ovládání mysli, které chtějí využít k ovládnutí sexuálních otroků. Prvním pokusným objektem se stane Warrenova bývalá přítelkyně. Vše se ale zvrtne a trio hodí vinu na Buffy, která stále trpí psychickými problémy po návratu mezi živé. (ArsenalEagle)

Milano33

Jedna z najsilnejších, najemotívnejších a najkrutejších epizód celého seriálu. Chudák Buffy, uberá sa čoraz temnejšou cestou. Je plná výčitiek, všetko sa na ňu len valí, najprv úlet so Spikeom a teraz aj na ňu zvalená vražda. Jej vzťah s okolitým svetom sa otriasa v základoch a práve Spike je jediný, na koho sa môže stále obrátiť a spoľahnúť. Iba v jeho prítomnosti sa necíti tak osamelo. Po svojom vzkrieseniu jednoducho chce cítiť aspoň niečo, nejaké city a emócie a preto ho neustále vyhľadáva. Dovolila mu vniknúť do svojho života, otvorila sa mu a nedokáže sa zbaviť túžby po ňom. Síce mu na čas plne podľahla a využívala ho, nakoniec však odolala pokušeniu. Nasledovala skutočne podmanivá sekvencia po vizuálnej stránke, kde sa skvelo zahrávalo s časom a halucináciami. Za mňa bezpochyby jedna z najviac fenomenálnych scén, vskutku musím uznať, že som z nej zostal v nemo úžase. Nelineárne plynutie času je síce trošku chaotické, ale rovnako aj velice podmanivé a ako celok to funguje bravúrne po všetkých stránkach. Skvelá podívaná tak, ako sa patrí. To všetko vzbudilo v Buffy dojem, že zabila ľudskú bytosť. Spike sa ju pokúsil utešiť a o všetkom sa postaral. Ale vinna ju premohla a rozhodla sa udať. Spikey sa ju skúsil zastaviť a dokonca sa nechal od nej zmlátiť, aby to dostala z hlavy. Záverečný rozhovor medzi Buffy a Taru má úplne dostal, neskutočne silná scéna. Riadna nálož emócii. Podobný dojem vo mne zachovala aj Buffyina rozlúčka s Dawn tesne pred Buffyinim odchodom a moment, kedy na seba opäť narazili Tara a Willow. Tá scána bola teda vypätá a emocionálna. A šťavnaté scény plné nevídanej vášne medzi Spikeom a Buffy ozaj stáli za to. ()