Maybe It's Me

• Slovensko Možno som to ja
USA, 2001, 22x30 min

Tínedžerka Molly (Reagan Dale Neis) chodí na strednú a žije so svojou trošku šibnutou a podľa nej nenormálnou rodinou. Tá pozostáva z matky, ktorá nepracuje, aby mohla svoje deti ochrániť pred vonkajším skazeným svetom. Otca, ktorý pracuje ako optometrik a trénuje dievčenský futbal. Trošku na hlavu padnutých starých rodičov a v neposlednom rade súrodencov, dvojičiek, ktoré neustále vymyšľajú nové neplechy - brata Granta, ktorý spieva v kresťanskej kapele a Ricka, ktorý je zase neskutočný playboy. Zvládnuť "netradičný" život jej pomáha najlepšia priateľka Mia. (Eleanorre)

zodiak217

Celkom vtipný sitcom z teenegerského prostredia s ktorým si oddýchnete a spríjemní vám poobedie. Hlavná hrdinka je sympatická mladá baba s typickými problémami v jej veku, takže nič nové ani závratné avšak pozeral som tento seriál ešte na základnej, preto som sa celkom fajn bavil. Inak nič extra, ale pekné spomienky a priemer pre tento projekt je skôr pocta ako hana. ()

• Seriál sa pôvodne volal Možno som adoptovaná (Maybe I'm Adopted), až neskôr bol premenovaný na Možno som to ja (Maybe It´s Me). (Eleanorre)