Weird Science (TV seriál)

Komedie / Sci-Fi

USA, 1994, 88x30 min

John Asher, Vanessa Angel, Bruce Jarchow, Melendy Britt, Andrew Prine, Krista Allen, Nicki Aycox, Emma Caulfield, Dick Miller, Erik MacArthur, Mark Lindsay Chapman, Lee Tergesen, Ryan Stiles, Brian Thompson, Carole Goldman, Richard Fancy, Diane Klimaszewski, Nathan Lawrence, John Michael Higgins, Tim Griffin, Michael Manasseri, Leslie Jordan, Bruce Campbell, Tricia Vessey, Edward Winter, Donald Gibb, Brittney Powell, Lorna Scott, Sofia Milos, Lawrence Hilton-Jacobs, Dan Studney, Ian Bohen, Morwenna Banks, Lea Moreno, Steve Susskind, Persia White, Alex Craig Mann, Felicity Waterman, Gerrit Graham, Jamie Rose, Robert Mandan, Brian George, Joe Hart, Cory Oliver, Leslie Danon, Ted Lange, Lauren Tewes, Dennis Fimple, Barry Dennen, Carrie Stevens, Jennifer Aspen, Ralph Seymour, James Keane, Carolyn Lawrence, Owen Bush, Michael Deak, Rick Zieff, Ian Patrick Williams, David Wells, Peter Spellos, Jeff Doucette, Ruth Livier, Kevin Michael Richardson, Ritch Brinkley, Eve Brent, Joseph David Whipp, Myra Turley, David Wagner, Larry Gelman, Todd Susman, Charles Fleischer, James Daughton, Robert Romanus, Michael Dempsey, John Petlock, Patrick Cronin, Ed Gale, Michael Buffer, Nigel Gibbs, McKenzie Westmore, Burton Gilliam, Eddie Mekka, Christy Taylor, Jeremy Roberts, Thomas Bellin, Brenda James, Gloria LeRoy, Carl Steven, John O'Hurley, Mike Damus, Rex Ryon, Jim Jansen, William Bumiller, Rick Scarry, Wiley M. Pickett, Raymond Guth, Kari Lizer, Brigitta Dau, Bobby Porter, Joyce Bulifant, Nancy Linari, Brian Turk, Bridget Flanery, Bill Bolender, John LaMotta, Christopher Mayer

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

"Honey, I Shrunk the Kids", "Sabrina, the Teenaged Witch", "Weird Science" a určitě ještě něco dalšího nejsou seriály s bůhvíjakou úrovní či zpracováním, ale pro podobné kraviny, zejména v seriálové podobě, jsem vždycky míval slabost. Tentokrát dva teenageři přivedou k životu virtuální krásku s nadpřirozenými schopnostmi. Seriál vychází ze stejnojmenného a o něco méně zábavného filmu z r. 1985.(9.9.2007)

"Dva kamarádi Gary u Wayet se jednoho dne rozhodnou, že si pomocí počítače a jednoho nového software vytvoří dívku svých snů. Do programu vepíší míry, věk, váhu a nahrají fotografii. Když vše dokončí něco se stane, počítač začne elektrizovat a exploduje. Když se kluci vzpamatují zjistí že se jejcih dívka zhmotnila a má dokonce nadpřirozené schopnosti. Je to novodobý aladin. Když oba kamarádí pochopí co se stalo, začnou mít své přání........." / / / / No ani tak tam nešlo o ty všechny extra triky a nápady na díly (i když byly podařené). Ale hlavně šlo o to, že i když měli dva obyčejní kluci k dispozici svého aladina v podobě Vanessy Angel (a dalších) nikdy jim to nepomohlo ke získání holky. Byli to věční smolaři a když už to vypadalo že se zadaří tak se vždy něco pokazilo. Držel jsem jim palce a s napětím sledoval kdy konečně zabodují :-) Jejich brácha "gumový vojenský mozek" jim v tom zrovna moc nepomáhal. Pro mně zcela odlišný seriál s výbornou znělkou na začátku. http://www.youtube.com/results?search_query=+Weird+Science+oingo+boingo&search_type=(31.1.2007)