Seriál od začátku vypadal zajímavě, tajemně.. doslova jsem ho hltala, ikdyž to až taková bomba nebyla .. bohužel poslední 2-3 díly mě zklamaly .. přišlo mi to moc přehnané, přeplácané a ten závěr .. no .. nechci to úplně hanit, ale čekala jsem zkrátka víc .. tvůrci se to snažili tak moc "vyšperkovat" až to úplně splácali a překombinovali.. takže tzv mindfuck by tam byl, ale bohužel.. no udělejte si obrázek sami :)(28.4.2019)

Tři hvězdy za místy psychadelickou Umu. Jinak se to moc nepovedlo.(10.10.2019)

Zajímavý námět, ale o něco horší klubko divností z kterého se to na konci seriálu nevymotalo. Takže slabé tři hvězdy s přimhouřenýma očima.(22.5.2019)

S odretými ušami, rád by som tomu dal aj dve hviezdičky ale tak vyšlo to na slabšie tri. Chambers sklamalo hlavne záverom, čakal som výraznejší zvrat, nápad ale mal celý čas seriál dobrý, plus tak trochu psychologickú atmosféru to malo. Pozrieť sa to dalo, nejde zas o nejaký blud. Aj keď neodporúčal by som seriál asi nikomu , vážne po pozreti tohto nevedeli ľudia zaspať? 3*(21.8.2020)

• M.i.k.e

pokud bych měl tuhle sérii charakterizovat jedním slovem,pak by to slovo bylo - divný.Chambers jsou totiž zcela určitě nejdivnější seriál,který jsem v posledních letech viděl a v té divnosti zaniklo úplně všechno okolo,takže i přesto,že jsem to nějakým zázrakem dokoukal nedokážu říct jestli mě to bavilo nebo ne,protože ta divnost vytvořila kolem všeho neproniknutelnou mlhu a zahalila můj zájem se nějak víc starat o to co se tam zrovna děje a proč.Hlavní "hrdinka" každopádně těžce nesympatická...20%(12.6.2020)