Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Když dívku po transplantaci srdce začnou pronásledovat děsivé výjevy a zlá nutkání, snaží se o tajemné smrti svého dárce zjistit pravdu. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Minisérie „Chambers“ hraje hlavně na t, že je zde postupné odkrývání toho, co se Becky stalo, kým vlastně byla, a co st ojí za tím, že se Sasha necítí zrovna ve své kůži. Jakmile dojde na finále a odhalení, řeknete si, že je to až moc přeplácané, ale do té doby se daří – především – vykreslit zajímavé charaktery, kdy nikdo není bez viny, nikdo není dokonalý. A v tomhle směru seriál funguje. ()

Lucienne6 

všechny recenze uživatele

Seriál od začátku vypadal zajímavě, tajemně.. doslova jsem ho hltala, ikdyž to až taková bomba nebyla .. bohužel poslední 2-3 díly mě zklamaly .. přišlo mi to moc přehnané, přeplácané a ten závěr .. no .. nechci to úplně hanit, ale čekala jsem zkrátka víc .. tvůrci se to snažili tak moc "vyšperkovat" až to úplně splácali a překombinovali.. takže tzv mindfuck by tam byl, ale bohužel.. no udělejte si obrázek sami :) ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

pokud bych měl tuhle sérii charakterizovat jedním slovem,pak by to slovo bylo - divný.Chambers jsou totiž zcela určitě nejdivnější seriál,který jsem v posledních letech viděl a v té divnosti zaniklo úplně všechno okolo,takže i přesto,že jsem to nějakým zázrakem dokoukal nedokážu říct jestli mě to bavilo nebo ne,protože ta divnost vytvořila kolem všeho neproniknutelnou mlhu a zahalila můj zájem se nějak víc starat o to co se tam zrovna děje a proč.Hlavní "hrdinka" každopádně těžce nesympatická...20% ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

S odretými ušami, rád by som tomu dal aj dve hviezdičky ale tak vyšlo to na slabšie tri. Chambers sklamalo hlavne záverom, čakal som výraznejší zvrat, nápad ale mal celý čas seriál dobrý, plus tak trochu psychologickú atmosféru to malo. Pozrieť sa to dalo, nejde zas o nejaký blud. Aj keď neodporúčal by som seriál asi nikomu , vážne po pozreti tohto nevedeli ľudia zaspať? 3* ()

Lucbric 

všechny recenze uživatele

3* dávám za děj a námět, 1* dávám za Umu Thurman :) seriál mě celou dobu bavil, až na ten poslední díl, který by podle mě měl být rozdělen na 2 díly a ne všechno rychle ukončit. Poslední díl se mohl věnovat víc Frankovi, Elliotovi a Nancy.. A taky bych nějak dořešila tu sektu.. A Becky bych nechala spoutanou, aby ji měla Sasha pod kontrolou :D ()

Galerie (162)

Reklama

Reklama