poster

Toreadoři

 • anglický

  The Bullfighters

Komedie

USA, 1945, 60 min

 • Ony
  **

  Žhaví toreadoři nejsou zrovna můj styl, Stan a Ollie jsou bohužel neodpustitelně trapní a celý film je prostě nudný - nepřekvapí ani zvraty ve vyprávění ani nápaditými gagy. Ale zřejmě mi za tu hodinu svého trvání tak zkazil vkus, že jeho pseudopointa mi připadala skutečně famózní.(25.11.2006)

 • Morloth
  ***

  Poslední filmy slavné dvojice mne příliš neberou, Laurel i Hardy ztrácejí v dlouhometrážních snímcích rytmus, snímkům často chybí silnější gagy a navíc povadlé tváře jejich charakterům nesvědčí. Problém tkví i v poněkud horší kvalitě snímků, kdy komici nedokázali udržet krok s dobou a jejich filmy působí poněkud technicky obstarožně.(27.1.2010)

 • Fingon
  ****

  Po dlouhé době zase něco dobrého od Laurela a Hardyho. Osvědčená vajíčka zabírají vždycky, a i když to na ty největší klády z jejich filmové kariéry nemá, Toreadoři vůbec nejsou špatní. Stan Laurel si navíc zopakoval roli z němé parodie Mud and Sand.(26.11.2006)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 7/10/// +komparz, prostředí -nuda, trapnost/// Předposlední film téhle dvojky mě moc nedostal. Hodně jsem se u něj nudil a několik fórků vyznělo i trapně. Hudba je standartní, v některých hudebních vystoupeních se však nedá poslouchat. Je zde slušný komparz i pár vedlejších herců, ale i tak to nedosahuje kvalit některých předešlích snímků. Prostředí může být zajímavé, ovšem mě tolik neoslovilo. Celkově bych tento film spíše nedoporučil, přestože je to za slabé 3* tak nejslabší částí je samotný děj a může vás i odradit od dalších filmů./// Celkem 51%///(3.12.2006)

 • Iggy
  ****

  Předposlední film Laurela a Hardyho. Přestože už je na obou komicích, zvláště na Hardym, hodně vidět jejich stáří, tak se jim tento film, oproti několika předešlým slabším snímkům, docela vydařil. Vyhnuli se kopírování gagů, na které jsou už moc staří, a vsadili na takový příběh, v němž působí patřičněji než třeba v Big Noise. Zvlášť Stan jako neohrožený toreador Don Sebastian je úchvatný. Nečekaný závěr je podobně absurdní jako v jejich filmu Thicker Than Water.(5.6.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace