The Greatest American Hero (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Sci-Fi

USA, 1981, 44x60 min

William Katt, Connie Sellecca, André the Giant, Michael Paré, Faye Grant, Robert Culp, Bob Saget, Marianne Muellerleile, Jeremy Kemp, Dennis Burkley, Odessa Cleveland, Gary Grubbs, Joshua John Miller, Elizabeth Hoffman, Simone Griffeth, John Anderson, Tony Cox, Gianni Russo, Edward Winter, Rod Colbin, Timothy Carey, James Whitmore Jr., Danny Glover, John Vernon, Dixie Carter, Glynn Turman, Todd Armstrong, Blake Clark, Susan Duvall, James Shigeta, Ron O'Neal, Chuck McCann, Jesse D. Goins, Robert Dryer, Red West, James Hampton, Marc Alaimo, Dennis Cleveland Stewart, Thalmus Rasulala, Sonia Petrovna, Paul Koslo, Michael Huddleston, Jerry Douglas, Nicholas Worth, Jack Ging, Al White, William Lucking, Jon Cypher, Joe Santos, Clayton Moore, Hoke Howell, Robin Riker, Jane Merrow, George Dickerson, Andy Wood, Norman Alden, Ken Lerner, Isela Vega, Gregory Sierra, Terrence McNally, Pepe Serna, Joseph Culp, Richard Herd, Dennis Fimple, Bruce Tuthill, Steve Kahan, Paul Carafotes, Arnie Moore, Michael Ensign, William Prince, Bill Quinn, Jimmy Lydon, Alan Fudge, Francis X. McCarthy, Bruce Kirby, Lincoln Kilpatrick, Dennis Haskins, John Cedar, Stefan Gierasch, Will Hare, Melanie Vincz, Arthur Rosenberg, Ted Gehring, Robert Jayne, Scott Thomson, Milt Kogan, Glenn R. Wilder, Don Dolan, Christine Belford, Fred Lerner, Edward Grover, Dennis Lipscomb, William Bogert, Carolyn Seymour, Terrence Evans, Gene Ross, Bob Minor, William Woodson, Dana Lee, Norbert Weisser, Wayne Grace, Al Dunlap, Ruben Moreno, Peter White, Kene Holiday, Joseph David Whipp, Dennis Madalone, Gene LeBell, Mel Stewart, Sarah Torgov, Claude Earl Jones, Frank Pesce, Toni Hudson, Judd Omen, Frank Doubleday, Hugh Gillin, F. William Parker, Marland Proctor, John Hart, James Saito, Bo Brundin, Michael Alldredge, Patrick Collins, Judson Scott, Fred Stuthman, Charles Walker, Ernie F. Orsatti, Jeff Cooper, Miguel Fernandes, Henry G. Sanders, Anthony Charnota, Robby Kiger, Jack Andreozzi, Robert Alan Browne, Alice Backes, Zitto Kazann, Matthew Faison, Tom Hallick, Curt Lowens, Sandy Martin, Robert Gooden, Michael Billington, Jason Bernard, Byron Morrow, Patricia Wilson, Santos Morales, Rex Ryon, Bernard Behrens, William Frankfather, Tony Epper, Lloyd Kino, Laurence Haddon, Edward Bell, Michael Cornelison, Sheila Frazier, Edith Fields, Joe Clarke, Rae Allen, Michael Baseleon, Lesley Woods, Robert Hastings, Eugene Jackson, Alexa Hamilton, Warren Munson, Danny Wells, Alex Rodine, Randi Brooks, Dick Butkus, George McDaniel, Russ Marin, E.J. Peaker, Wiley Harker, Anne Bellamy, Frederic Downs, John Brandon, Charles Lanyer, John Roselius, Jay Gerber

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Je to už celkem dávno, co jsem tenhle seriál viděl, ale jako hodně malej kluk jsem ho miloval, i když jsem měl jen pár dílů na VHS a celkem úspěšně mu konkuroval Knight Rider... Lehká parodie na Supermana, která ve své době slušně šlapala... Dneska by to nejspíš bylo už úplně jinak...(24.8.2008)

Náramne podarený (tragi)komediálny seriál o obyčajnom chlapíkovi v nedobrovoľnej roli superhrdinu. Videl som zatiaľ len pilot a niekoľko dielov, ale už chápem, prečo sa to v porovnaní so stovkami iných seriálov 80. rokov stalo v USA televíznou klasikou. :-)(30.4.2013)

Seriál, který je u nás poměrně neznámý, ale v Americe se stal hitem ( to můžeme vidět i v TBBT, kde Sheldon nosí často trička se znakem největšího Amerického hrdiny ). Seriál nám ukazuje jak je důležité neztratit manuál, když dostanete oblek, který vám dává nadpřirozené schopnosti od mimozemšťanů :-))(3.9.2011)