Tohle je pro me srdecni zalezitost,otec si ze me dodnes dela srandu jak sem se Caryfuka bal ale zas miloval Tačuda.Caryfuk sam je skvele nadabovan a cekam jestli ho zas nekdy budou davat??Snad jo. Jinak po nedávném shlédnutí všech dílu musím říct že sem nadšen i ve 27 letech.Je to neskutečný seriál a sledovat grimasy a pohybové kreace Čáryfuka je ohromné.Do smrti si budu pamatovat jeho zaklínadla-Alga,talga tetragram,,šempem poreš,,,selmi delmi edoni,, a jeho nůž na krku Adamkos.prostě paráda nemám slov:-)))(13.2.2008)

Nejdřív jsem chtěl hodnotit aspoň čtyřmi hvězdičkami, ale pak jsem si uvědomil, že mě ten seriál v dětství děsně rozčiloval. Sice tam bylo pár dobrých nápadů, ale v podstatě byl každý díl stejný a vždycky mi i jako osmiletému klukovi bylo jasné, jak to dopadne. Ale přesto dosahuje Čáryfuk určitých kvalit... rád bych to teď s odstupem viděl....(12.10.2008)

Jako malý prcek jsem byl tímto seriálem naprosto uchvácen a tehdy bych určitě dal pět bodů, nyní však zjišťuji, že jsem spíše zklamán, protože celkový nápad o cestování časem je sice výborný, zpracování je taktéž bez chyby, ale situace jsou místy nudné, nedopracované - jinými slovy, dalo se z toho scénáristicky vytěžit mnohem více. Za hlavního představitele, za jeho špičkového dabéra Ferdinanda Krůtu a za perfetkní hudbu dávám průměrné tři kousky. Být lepší scénář, neváhal bych to zvednout i na plný počet. ččč ččččč ;-)(27.7.2010)

• MM_Ramone

Na tento detský anglický rozprávkový seriál si pamätám ako na súčasť televíznej relácie Magion, kde to pravideľne vysielali. Pomätený čarodej "Čáryfuk" sa omylom posunul v časopriestore o deväťsto rokov do predu. Ocitol sa v semdesiatych rokoch dvadsiateho storočia. Samozrejme, že je z toho patrične dezorientovaný. Jeho priateľom v novom čase a v neznámom svete sa stane malý chlapec Carrot. Spolu následne zažívajú rôzne dobrodružstvá. Fuck the Čáryfuck!!! **(6.10.2015)

Lehce nadprůměrný seriál od našich vzdálených západních sousedů. Čáryfuk byl takové zvláštní stvoření, no... ...takovej milej trhlej pošuk a pošetilej blázen, kterej vypadal jako ta smrtka. :-) "Čaroděj", který neuměl čarovat, většího lempla si stěží představím. A Ferdinand Krůta v českém dabingu se na něj perfektně hodil. R.I.P. Geoffrey Bayldon R.I.P. Touchwood.(6.2.2020)

• - Amulet, který Čáryfuk (Geoffrey Bayldon) nosil zavěšený na krku, se jmenuje Adamkos a je zasvěcen řecké bohyni Hekaté. (Kirman)

• - Touchwood - Čáryfukova (Geoffrey Bayldon) ropucha - anglicky znamená Zaklepat na dřevo, nebo Hubka. Edwardovi (Robin Davies) přezdívají Carrot neboli Mrkev. (LindaKola)

• - Čáryfuka měl původně hrát Jon Pertwee. (Kulmon)