Star Trek - Série 1 (1966) (série)

Sedm z Galilea (S01E13)

(epizoda)
  • USA The Galileo Seven

Enterprise má přepravit lékařské zásoby na planetu, kde zuří zákeřná nemoc. Cestou narazí na neprozkoumaný vesmírný úkaz. Kirk vyšle na průzkum tým, kterému velí pan Spock. Když ale vletí do tělesa, zmizí. Výzkumný tým ohrožuje neznámý vysoký tvor, který díky jeho primitivním nástrojům zabil jednoho člena posádky. Spock a zbytek týmu musí stvoření zastavit, než je všechny zabije. (Varan)

sirien

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spok... obklopenej idiotama. Bylo by fakt krásný, kdyby do protikladu k chladné logice bylo někdy dané něco jiného, než doslova stupidní pocitečky (který sou v kontextu situace naprosto nepatřičný, zvlášť pro trénované astronauty hvězdné flotily v krizové situaci). Plus by nebylo od věci, kdyby scénáristé co chtějí rozebírat logiku třeba... znali rozdíl mezi logikou a natvrdlostí :( ()

majo25

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Epizóda zameraná hlavne na Spocka a jeho neoblomnú logiku. Až mi bolo ľuto toho, ako je neustále terčom či už sťažností alebo posmeškov. A preto - nech žije logika. Záver bol pekne akčný. ()

• Epizódy boli vyrobené v inom poradí, než boli pôvodne vysielané. Epizóda "The Galileo Seven" bola vysielaná ako šestnásta, preto je niekedy označená ako S01E16. (koba)