Mimozemšťané, kteří se pohybují extrémní rychlostí a nedají se pouhým okem zpozorovat, unesou USS Enterprise. (SkyShowtime)

Artran

Epizoda plná logických a fyzikálních lapsů, ve které jde v zásadě pouze o primitivní vztah Kirka s Trek girl. Jinak je zajímavé, jak se u třetí série, již zatím považuji za nejlepší (snad si to nepokazí), poměrně odchyluji od průměrného hodnocení. ()

darkrobyk

Do jisté míry ant-manovský díl o mimozemské rase, která se pohybuje tak rychle, že ji nelze ani zahlédnout. A jak už to ve Star Treku bývá, vede ji přitažlivá královna, co si hledá nového krále. Je chytrá, lstivá, ale netuší, že Kirk a Spock jsou víc než vyrovnanými protivníky. Vždy a stále mě fascinuje, jak se z nastalé šlamastyky osazenstvo Enterprise nakonec dostane... ()

ledzepfan

Zápletka je originální a zajímavá.. Jen je to v rámci StarTrekovského celku poněkud nelogické, protože tady Kirk a spol. ovládli ultimátní technologii kterou už ale nikdy nevyužijí. ()

majo25

Konečne parádna téma hodná Star Treku. Zrýchlenie až na neviditeľnú úroveň a neviditeľní votrelci. Kirk opäť nezaprie svoje playboyjské pudy. Len taká drobnosť - pri ultraspomalení niektorých scén vidno trhané zábery - darmo, vysokorýchlostné kamery vtedy ešte neexistovali. ()

DocBrown

Dobrý námět, ale moc degradováno na tradiční Kirkovo obšťastňování sexy mimozemšťanky, ačkoli obě byly opět luxusní. Navíc časově to zrovna moc nehraje, Spock by rozhodně neměl tolik času něco udělat (a nad průměr jen kvůli němu). BTW Ten pomalý phaser byl docela zábavný, jen o trochu rychlejší budou v první serii TNG. Nemluvě o Star Wars. ()

PlysovyMacko

Enterprise narazi na planetu, kde obyvatelia ziju velmi zrychlene az su neviditelni. Dostanu sa na lod a ovladnu ju. Jedna mimozemstanka sa zakuka do Kirka a chce si ho nechat. Posadku chcu zmrazit a udrzat nazive, kym ich budu potrebovat. Motivaciou mimozemstanov je prezitie ich druhu. Pacila sa mi originalna zapletka aj sceny, kde sa posadka hybe tak pomaly, ze az stoji. Tu technologiu spomalenia si mali nechat a vyuzivat ju prakticky, ako Spock na konci pri oprave lodi. Kirk je taky kure*nik, ze mu ziadna neodola. ()

Brucey

Ťažko sa mi to hodnotí, keďže som bol schopný zohnať len verziu, kde bolo posledných 10 min. odstrihnutých, takže ani neviem, sko sa to vlastne skončilo, no zvyšok epizódy na mňa pôsobil dosť dobre, len to samotné zrýchlovanie nedávalo zmysel, inak celkom fajn. ()