JAG - Season 2

(série)
Krimi / Drama / Akční / Mysteriózní
USA, 1997, 11 h 45 min (Minutáž: 47 min)

Kamera:

Hugo Cortina

David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson, Chuck Carrington, Steven Culp, Karri Turner, Leon Russom, Claudette Nevins (více)

Epizody(15)

SNCIS

Obsahuje spoilery: Harmon Rabb a jeho nová kolegyně Sarah Mac MacKenzieová v druhé sérii Jagu. Austinová je pryč a nikdo to neřeší, ignoruje se tak trochu i finále první série. Visí tam spousta otazníků, nicméně první epizoda to slušně nakopne a představí nám agenta Claytona Webba a toho si hned oblíbíte (věřte mi). Nejlepší epizody: Modrý kód tam teroristé napadnou nemocnici, kde náhodou leží Harm. Trochu jak Smrtonosná past ? Ano ! Snad vypíchnu i epizodu Přízrak, tam se slušně rozjede admirál Chegwidden. Celkově je to lepší než první série a to má jen 15 epizod. - 80%. ()

• Producenti stanice CBS po první řadě seriálu usoudili, že se seriál nevyplácí, a jeho další natáčení zastavili. Vzápětí práva zakoupila konkurenční televizní stanice NBC a v seriálu pokračovala. (Mafyn)
  • Pri zábere na pilota Peta "Pistol" Ayersa (Charles Esten) v kokpite stíhačky F-14 vidno, že jeho helma má čiernu farbu. Pri celkovom zábere na pristátie stíhačky F-14 na základni El Toro však vidno, že obaja piloti majú biele helmy. (koba)
  • Dej epizódy by sa mal odohrávať okolo roku 1997, kedy bolo Rumunsko republikou s prezidentom, ako hlavou štátu. V epizóde však na čele krajiny stojí rumunský kráľ. (koba)