JAG - Série 2 (série)

Krimi / Drama / Akční / Mysteriózní

USA, 1997, 11 h 45 min (Minutáž: 47 min)

Hugo Cortina

David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson, Chuck Carrington, Steven Culp, Karri Turner, Leon Russom, Claudette Nevins, Daphne Ashbrook, Harrison Page, Carmen Argenziano, Sal Landi, Terry O'Quinn, Will Rothhaar, Tom O'Brien, James Ingersoll, Robert Knott, Beata Poźniak Daniels, Rick Cramer, Kiva Lawrence, Lillian Lehman, Judson Mills, John Posey, Charles Esten, Norman Large, Kim Robillard, Rutanya Alda, Travis Fine, David Groh, Freda Foh Shen, Steve Eastin, Dee Wallace, Butch Hammett, Nancy Everhard, Harry Van Gorkum, Mark Lindsay Chapman, Andrew Steel, Colin Hay, Susan Gibney, Les Lannom, Deborah Fallender, Sean Lawlor, Robin Thomas, Gary Hudson, Jason Behr, Andrew Craig, Colette Freedman, Sam Scarber, Patrick Kilpatrick, Michael Bowen, Rick Hill, Jerry Hardin, David Homb, Demetrius Navarro, Christopher Neame, Hoke Howell, Michael Des Barres, Nancy Sullivan, Kiersten Warren, J. Downing, Ricco Ross, Eddie Velez, George DelHoyo, Tony Perez, Eddie Frias, Phil Morris, Michael Cudlitz, David Allen Brooks, Eric Allan Kramer, Gareth Williams, Christopher Stapleton, Woody Brown, Michael Alldredge, Joe Dain, Bruce Weitz, Sam Gifaldi, John Furey, Ellen Geer, Michael Brandon, Greg Travis, Kaitlin Hopkins, Larry Bagby, Said Faraj, Vincent Riotta, Anthony Azizi, Francesco Quinn, Dick Anthony Williams, Steven Anderson, George Wallace, Vladimir Skomarovsky, Alexandr Kuzněcov, Oleg Taktarov, Jon Huertas, David Warshofsky, Christian Hoff, Kristof Konrad, Lindsey Ginter, Drew Snyder, J. August Richards, Michael Chieffo, Al Sapienza, Jamie Rose, Don LaFontaine (vyp.), princezna Diana (a.z.), Alexander Kanellakos (a.z.), Bill Clinton, John Roselius, John Eric Bentley, Armando Valdes-Kennedy, Steve Monroe, Billy Gallo, Bill Bolender, Tina Albanese, Barry Nolan

Mark Horowitz

Obsahuje spoilery: Harmon Rabb a jeho nová kolegyně Sarah Mac MacKenzieová v druhé sérii Jagu. Austinová je pryč a nikdo to neřeší, ignoruje se tak trochu i finále první série. Visí tam spousta otazníků, nicméně první epizoda to slušně nakopne a představí nám agenta Claytona Webba a toho si hned oblíbíte (věřte mi). Nejlepší epizody: Modrý kód tam teroristé napadnou nemocnici, kde náhodou leží Harm. Trochu jak Smrtonosná past ? Ano ! Snad vypíchnu i epizodu Přízrak, tam se slušně rozjede admirál Chegwidden. Celkově je to lepší než první série a to má jen 15 epizod. - 80%.(27.11.2017)

• - Spoiler: V závere epizódy Harmon Rabb (David James Elliott) dostal od rumunského kráľa vyznamenanie, ktoré nepripomína žiadne reálne vyznamenanie. Od epizódy Zásahová jednotka (1997) však medzi jeho vyznamenania pribudla stužka, ktorá nápadne pripomína Rád rumunskej koruny V. triedy (Ordinul Coroana României), ktorý bol udeľovaný rumunským kráľom do konca roku 1947, kedy sa moci ujali komunisti. (koba)

• - Producenti stanice CBS po první řadě seriálu usoudili, že se seriál nevyplácí, a jeho další natáčení zastavili. Vzápětí práva zakoupila konkurenční televizní stanice NBC a v seriálu pokračovala. (Mafyn)

• - Spoiler: Catherine Bell se objeví již v závěrečné epizodě první série jako zavražděná ml. por. Diane Schonke. Svým výkonem zaujala natolik, že jí režisér Donald P. Bellisario svěřil hlavní ženskou roli. (Mara12)