JAG - Série 10 (série)

Krimi / Drama / Akční / Mysteriózní

USA, 2004–2005, 16 h 52 min (Minutáž: 46 min)

David J. Miller

David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, Scott Lawrence, Zoe McLellan, David Andrews, Chris Beetem, Michael Bellisario, Hallee Hirsh, John Walcutt, Karri Turner, Jordana Spiro, Meta Golding, Rob Brownstein, Claudette Nevins, Dean Stockwell, Maria del Mar, Derek Webster, John DeMita, Dey Young, Mel Harris, Danneel Ackles, James Logan, Patrick St. Esprit, Ed Quinn, Steven Culp, Jameson Parker, Adria Tennor, Jason Beghe, Jason Brooks, Elizabeth Anne Allen, Philip Anthony-Rodriguez, William Katt, Ray Wise, Ali Hillis, Kacie Borrowman, Carol Potter, William Sadler, Christopher Neiman, James Brandon, Dendrie Taylor, Bradley Snedeker, William Allen Young, Pamela Reed, Ed Lauter, Beth Grant, Michael Beck, Adam Beach, Michael Horse, Richard Gant, Patrick Macmanus, James Martin Kelly, Joyce Brothers, Paul Michael Bloodgood, Mark Sivertsen, Andrew Robinson, Clyde Kusatsu, Ray Baker, Michael Gaston, Martin Papazian, Stana Katic, William Russ, James MacDonald, Christopher Shyer, Colby Donaldson, Cara DeLizia, Arthur Rosenberg, Michele Scarabelli, Vicellous Reon Shannon, Peter Onorati, Alan Blumenfeld, Bruce Wright, Bart Johnson, Rolonda Watts, Alexandra Breckenridge, Fredric Lehne, Vincent Young, John Cothran Jr., Susan Santiago, E.J. Callahan, Bruce Davison, D.B. Woodside, Victoria Tennant, Lucia Rijker, Michael Reilly Burke, Bruce Weitz, Barbara Eve Harris, Kim Miyori, James Moses Black, Kristin Bauer van Straten, Eric Lange, Tom Wright, Dave Florek, Todd Truley, Dominique Swain, Jeff Hayenga, Geoffrey Lower, Jose Yenque, Sean McGowan, Michael Rooker, Eli Danker, Dee Dee Rescher, Crystal Allen, Marshall Manesh, Jeff Doucette, Omid Abtahi, Tony Pasqualini, Kavi Raz, Luck Hari, Kevin Alejandro, Tony Denison, Miguel Angel Caballero, Rick Pasqualone, Brock Peters, Justin Baldoni, Ahmed Ahmed, Phil Morris, Erick Avari, Andrew Divoff, Tzi Ma, Seamus Dever, Daniel Zacapa, Presciliana Esparolini, A Martinez, Paul Schulze, Randy Oglesby, DeVaughn Nixon, Brent Briscoe, Adrian R'Mante, John D'Aquino, Silas Weir Mitchell, Bobby Coleman, Richard Lineback, Wayne Duvall, Clare Wren, Travis Brorsen, Kevin Jackson, Scott MacDonald, Rudy Ramos, Gladys Knight, Jim Abele, Joe Morton, Margaret Avery, Gwendoline Yeo, Joe Regalbuto, Al White, David Greene, Michael Bentt, Marc Anthony Samuel, Wilson Bethel, Jennifer Gatti, Joshua Harto, Michael O'Neill, Judith Hoag, Johanna Black, Tammy Townsend, Zachary Bostrom, Scott Lawrence (a.z.), John M. Jackson (a.z.), Ivar Brogger, Danielle McKee, Kerrie Keane, Julian Bailey, Peter Kwong, Cheryl White, Jeff MacKay

Bert Glatstein

Scénografie:

Chas. Butcher

Obsahuje spoilery: Je to smutné, ale tato série byla ze všech nejslabší. Vůbec se to nevěnuje vztahům mezi postavami, ale pouze případům. David James Elliott v některých epizodách není vůbec, nebo se zdrží 5 minut. Je tam naházeno několik nových postav, kterým se to věnuje. Nový admirál mi tam neseděl. Když to shrnu, tak je to jiný seriál v čele s novými herci. Původní herci tady hrají až druhé housle. Jediná výjimka je Catherine Bell, ta měla prostoru hodně. Jinak to působilo, že je to nový seriál či Spin-off. Závěr: Harm and Mac se dali dohromady pár minut před koncem seriálu. 10 let nic a najedou B U M! Obrovská láska a hned svatba. Tvůrci měli rozložit to, co mezi nimi budovali do celá série. Já osobně čekal od konce 6 série, než se rozhoupou. Když vezmu seriál jako celek, tak to byla kvalitní zábava. - 60%.(23.2.2018)