Pilot (S01E01) (epizoda)

 • USA

  A New Life

 • USA

  Pilot

Krimi / Drama / Akční / Mysteriózní

USA, 1995, 1 h 33 min

 • otík
  ***

  Pilotní film k seriálu o příhodách nebojácného poručíka JAGu Harmona Rabba a jeho spolupracovnice poručíka Pikeové je velmi solidní televizní podívanou. Příběh je celkem poutavý i napínavý, nechybí různé pošťouchávání mezi Rabbem a Pikeovou, je tu i akce. Jen ty triky jsou bohužel ubohé, ale jde o televizní projekt. Prostě velmi slušný úvod k velmi dobrému seriálu. Hudba: Bruce Broughton(1.6.2006)

 • cheyene
  ****

  JAG jsem nikdy nesledoval. V dobách, kdy jej vysílali, jsem vždy zahlédl pouze jeho konec, po němž následoval Walker Texas Ranger. Nyní, v nostalgickém období, jsem se rozhodl, že zkusím alespoň první epizodu a rozhodně nelituji. Za tónů fajn vojenské hudby, jež se mi prakticky hned vybavila z oněch dávných dob, se rozjela slušná zapletka se sympatickými herci. Časem si jistě pustím i další díl.(3.8.2020)

 • Yardak
  ***

  Solidní díl. Pěkný úvod do seriálu. 60 %.(2.6.2006)

 • depp
  ***

  Když sem byl menší, tak jsem tento seriál měl docela dost rád. Nedávno jsem však viděl znovu pár dílů a nestačil se divit, jak neuvěřitelně z toho čouhá ta armádní propaganda. Podle tohoto seriálu to v armádě všude perfektně klape, a když náhodou ne, je vždy nablízku Harmon Rabb a vše dá do pořádku.(3.6.2007)

 • Logout
  ***

  Viděno kdysi před dvaceti či více lety optikou puberťáka, který JAG hltal asi tak, jako o půl generace starší hltali v 80. akční filmy se Stalonem a Schwarzeneggerem. Podruhé viděno cíleně za účelem přezkumu vztahu k filmu / seriálu a musím vám říct, že mi to furt připadá dobré. Jasně, celé se to točí na podivných low-end tricích (plus/mínus odpovídajících době), dokola recyklovaných oficiálních vojenských záběrech a juchavé atmosféře jediného správňáckého námořnictva na světe, ale to jsou holt devadesátá léta. Beru to tedy jako lehký nadprůměr a jdu si dát i pár prvních sérií seriálu, film mě navnadil.(12.6.2017)