kaylin

Americký snímek „Paramedics“ je ukázkou celkem levného hororu, ale nemohu si pomoct, je to horor takový, který mě bavil, nenudil jsem se u něj, i když mu prostě chybí nějaký lepší nápad. Ta přímočarost je zřejmá už od začátku, jen co se trochu seznámíte s postavami. Pokud vám ale tahle dějová jednoduchost svědčí, bude se vám snímek „Paramedics“ jednoznačně zamlouvat. ()

George Stobbart

Jeden lacný slasher (Paramedics aka Bodies) vykráda druhý lacný slasher (Old 37). Avšak jednak preto, že sa postupne vydá trochu inou cestou a druhak preto, že oba filmy sú vlastne úplne pod radarom, to snáď ani nemá komu vadiť... Možno nepotrebná, ale pozerateľná vec, ktorá je trošku svižnejšia, no celkovo slabšia než spomínaná Old 37. ()

YumiOkami

libila se mi postava coreyho - jeho monolog, pribeh a psychicky stav. na druhou stranu ostatni postavy byly bohuzel trochu pozadu. ale jinak main story byla super. ending trosku posrali, ale je to levny slasher, tak jsem od toho neocekavala oscarovy snimek. dalo se na to koukat. pokud vam nevadi krev, organy, incest a zasivani vaginy, tak jdete do toho!😊 ()