Providence

• Slovensko Providence
všechny plakáty
USA, (1999–2002), 70 h 1 min (Minutáž: 39–52 min)

Tvůrci:

John Masius

Melina Kanakaredes, Seth Peterson, Mike Farrell, Paula Cale, Concetta Tomei, Maria Pitillo, Patrick Fabian, Alex D. Linz, Ed Begley Jr., Steven Eckholdt (více)

Série(5) / Epizody(96)

Dr. Sydney Hansen je úspešnou plastickou chirurgičkou v Hollywoode. Po smrti svojej mami sa rozhodne vrátiť do svojho rodného mesta Providce, aby dala svoju rozpadávajúcu sa rodinu opäť dokopy. Sydney máva vidiny matky, ktorá je aj zo záhrobia radí ako si poradiť s novou prácou v miestnej nemocnici, s jej starnúcim otcom a dvoma súrodencami, ktorých životy nie sú vôbec jednoduché. (ethos)

corpsy

PROVIDENCE vznikal ešte v časoch, keď takýto druh seriálov mal cit pre nie síce originálnosť a inovatívnosť, ale pre kvalitný prednes pre divákov. A to je v dnešnej dobe terno. ()

Ridick

ked som mal 12-13 rokov zral som tento serial, plakal som s nim aj usmieval. proste s mamcou sme s nim boli zziti. teraz, z trochu vyspelejsieho pohladu, je to iba dalsia soup opera o doktorke s velkym srdcom a jej rodinke, kt. kazdy clen mal zaujimavy osud... ()

mirec88

Matne sa pamätám na tento seriál a celkom sa mi páčil. Taký príjemný seriál zo života, ktorý neurazí, ani nenadchne, ale dá sa pri ňom uvoľniť. ()

Mire

Jedna hviezda za nostalgiu ktorú k tomuto seriálu vlastne ani neprechovávam. Bavilo, keď som bol decko, ale dnes? Neviem či by som to dokázal kukať... ()

lektvar

Oni sú tam všetci dokonalí, a tým trochu nezaujímaví. Jediná sympatická osoba tam je matka. A tá je mŕtva. Mike Farrell je stále rovnaký sympaťák ako v MASHi. ()

ratje

Jediny duvod, proc jsem TV nevypla rovnou, byl exMASHak Mike Farrell a budouci CSIcka Melina Kanakaredes. Nejak jsem nezvladla pretrpet ani jeden dil bez prepinani na jiny program (vracim se zpet tak po peti minutach, abych zjistila, ze je to jeste horsi). A v mozku mi zustala pachut jako po podobnych pocinech typu 'Tak jde cas'. ()

Eeve

Tento seriál sme vždy pozerali celá rodina, prežívali sme s hlavnými hrdinami ich životy. Doteraz si pamätám, ktorí slovenskí herci a herečky dabovali postavy, nejaké tie zápletky a scénky :) S odstupom času ho hodnotím ako priemerný, ale sú to pekné spomienky. ()