Reklama

Reklama

Dokonalé rande

  • USA The Perfect Date (více)

Aby si vydělal na univerzitu, vymyslí aplikaci, ve které nabízí své služby falešného partnera. Ale když se objeví opravdové pocity, trochu se to zkomplikuje. (Netflix)

Recenze (40)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Netflix je asi ulítlej na teen komedie, protože mi jich poslední dobou nabízí víc, než bych si vůbec dovedl představit. Dokonalé rande je ale vysloveně fajn. Má sympatickou dvojku, kde Noah Centineo ukazuje svůj herecký um a Laura Marano svojí krásu, a mně to tak nějak v rámci tohoto sledování bohatě stačilo. Smích tu byl tak nějak navíc, i když ho nebylo moc. Sympatičnost celého snímku ale stačila k tomu, abych nakonec zůstal u solidní čtyřhvězdy. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

"The Perfect Date" je dokopy asi všetko, čím by už dnes romantické komédie byť nemali. Priemerne spracovaný film s miliónkrát obohraným príbehom, otrepanými konfliktmi a predvídateľným dejom od A po Zet. A takisto tomu ani nepomáhajú nezaujímavé postavy, plus hlavný hrdina, ktorého by ste niekedy najradšej poriadne nakopli. Ničím to neprekvapí. Ani raz. Všetko je to vopred ukážkou starých šablón, ktoré poznáme už veľmi dobre. Myslím si, že film vyzerá celkom dobre, občas je tu dobrá hláška, ktorá pobaví a hlavne má jednu dobrú postavu. A tou je Celia v podaní Laury Marano. Je sarkastická, je vtipná, no súčasne má aj dobré srdce a pôsobí ako jediná osoba, ktorá je reálnou postavou a nereprezentuje nejaký typický stereotyp. A je vtipná. Takže jej dávam v tomto veľké plus. Sú tu aj dobré scénky ako napríklad keď má náš hlavný hrdina pohovor na Yale, z ktorého nakoniec vzíde, že by si s riaditeľom mohli vymeniť poháre domáceho medu. To je veľmi originálne a vtipné. Uznávam. Inak však nemám moc pocit, že by bol film nejako výrazne vtipný. Občas som sa posumial a vyšiel zo mňa menší smiech, no poriadny rehot zo mňa film rozhodne nedostal. Je to strata času? Popravde si myslím, že aj áno. FIlm je viac-menej neškodný, pozerateľný a dokážem povedať, že je okey, no myslím si, že existuje také veľké množstvo spracovaní tohto príbehu len v inom kabáte (a oveľa lepšie), že nie je veľa dôvodov na to, aby som film vyzdvihol. Na jedno pozretie ak máte radi filmy tohto typu v pohode. Ale to je všetko. A aj tak si nie som úplne istý, či budete s výsledkom spokojní. Najmä z titulu, že hlavný hrdina je v určitých momentoch skutočný sebecký blbec. Hodnotenie: C ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Noah Centineo pokračuje jako přítel Netflixu jako Brooks Rattigan, která má sen dostat se na Ivy League school, ale chybí jí vynikající životopis a peníze. Film podle Netflix algoritmu. Pokud vám není šestnáct tak se filmu vyhněte, leda že toužíte nějak strávit čas v pohodě bez stresu. ()

eLeR 

všechny recenze uživatele

Už na začiatku viete ako to všetko dopadne, pretože The Perfect Date je jedno veľké romantické teen klišé. Má to ale švih a určite to nie je otravné. Noah Centineo je veľký sympaťák, ktorý v každom filme hrá Noaha Centinea. ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Dokonalé rande nabízí zajímavý námět s randící aplikací, který se sice ve zpracování poněkud ztratí a promění v tuctovou záležitost, nicméně film je zahrán tak milým a sympatickým způsobem, že mu člověk onu šablonovitost odpustí a nechá se na devadesát minut unášet na kýčovitém, ale stále uvěřitelném příběhu ze střední školy. I když člověk od začátku tuší, jak to celé dopadne, tak jsem se i přesto nenudil a fandil jsem hlavním hrdinům. ()

ARI50 

všechny recenze uživatele

Hodně slušná komedie, a skvělý nápad, chvílemi jsem se dobře bavil a nenudil chvílemi jsem to prostě už nějak někde podobné viděl. Za mě prostě slušná podívaná kde herecký to není extra výkon ale nápad celé komedie to vynahradí. ()

ben666 

všechny recenze uživatele

Průměrná romanťárna kde víte kdo se ským dá dohromady a taky jak to skončí. Ale pár zábavných momentů se najde. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Základ filmu je naozaj skvelý, ale od istej chvíle to postupne začína klišovatieť a asi každému je jasné, kam to celé napokon smeruje. Ale tá počiatočná zápletka s back-up aplikáciou mala v sebe kus originality, ktorá mala potenciál roztočiť tento film do nadpriemerných čísel. Škoda, že tomu nebolo jednak venované viac priestoru, no a neskôr celý originálny nápad išiel do stratena. Noah a Laura boli super a bavili ma, samozrejme nielen oni ako herci, ale najmä tie dve postavy. Keď už to vyzeralo, že príbeh v klišé vyvrcholení ničím neprekvapí, tak napokon aspoň ten Brooksov list priniesol peknú pointu ako takú bodku na záver. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Neviem, kto pridáva na tomto portáli k hercom fotky, ale mal by prejsť totálnou revíziou svojej "práce". Niektorí tu majú fotku 50 rokov starú, prípadne aj aktuálnu, ale ako by zachytenú paparazzim pri sraní, blití, masturbácii a podobných súkromných záležitostiach. Takej Laury Marano som sa pri čsfd fotke jednoznačne zľakol a vo filme vyzerala ešte horšie, čiže tu to vôbec nekorešponduje s realitou. Nech tu stádo teenagerov slastne ochká koľko len chce, ale tie oči má fakt divne neforemné v porovnaní s formou tváre. Ako by ju niekto nakreslil náhodne na počítači. ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Obyčejná teenage romantiky, tentokrát přímo od Netflixu, která nenadchne, ale ani neurazí. Ideální pokud potřebujete vypnout a odreagovat se, ale pokud ho neuvidíte, tak se nic převratného neděje. ()

hansel97 

všechny recenze uživatele

Třetí Netflix romantika s Noah Centineo a zatím ta nejhorší. Hlavně protože brutálně vykrádá To All The Boys... s hlavní zápletkou předstírání a navrch toho je mnohem hůře napsaná. Špatně propracované postavy, v čem má být Celia divná fakt netuším a Laura Marano je sympatická ale na Laně Condor nešahá ani po paty. Neoriginální, zapomenutelné, nudné. ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Typická americká romanťárna s velmi nesympatickým Noahem Centineoem v hlavní roli. Noah mi není sympatický ani jako herec, ani jako člověk, takže ve filmech ho nerada vídám. A tady má navíc hlavní role, což pro mě byla muka. Laura Marano naopak skvělá, chvílemi mi připomínala Millie Bobby Brown. Příběhově je to ale hodně slabé a dost předvídatelné, nic originálního a světoborného. Viděla jsem daleko lepší, vtipnější a originálnější. ()

viperDavid 

všechny recenze uživatele

zase netflix otravoval s novým příspěvkem a protože jsem romantik jak prase musím hodnotit kladně i přes to, že celou dobu bylo naprosto jasné jak to dopadne. Laura je ale sexy dračice tak to tak musí být :) ()

grizly007 

všechny recenze uživatele

Celkem pohodovka, ale líbilo se mi to hlavně kvůli Lauře Marano. Jeden z těch romanťáků kterej moc netlačí na pilu a je ideální na zabití času. ()

IceQueen 

všechny recenze uživatele

Dokonalé rande žánrovo nepatrí do kategórie mnou vyhľadávanej zábavy, ale musím sa priznať, že na tomto som strávila pohodový kúsok večera. Vôbec mi nevadilo, že dej bol jednoduchý, jasne nalinkovaný a že ani koniec nemal šancu prekvapiť. Niekedy si do obývačky treba pustiť aj trochu tej čistej romantiky nezaťaženej realitou všedných dní. Nech mi nikto nerozpráva, že mladý Centineo nie je nejaký Ruffalov levoboček. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Chlápek chce jít na univerzitu Yalle, ale nemá prachy tak si s kámošem založí aplikaci na pozývání ženských na různé akce. Do toho se zamiluje, ale té holce se nelíbí co dělá atd. jinak klasická romantická komedie, kterou drží nahoře jen hlavní herečka a námět. Zasmál jsem se zhruba dvakrát a oceňuji to, že na tam není žádná fekální scéna a působí to přirozeně. 60 procent lepší průměr. Jinak koukám v filmografii , že režisér se věnuje homosexuální problematice, když ve 2 ze 3 filmů má homosexuály, ale proč ne. Ženské to asi ocení výše. ()

Blondsky 

všechny recenze uživatele

Film dopadl lépe , než jsem čekal. Hlavní herécké duo ( Noah Centineo a Laura Marano ) má mezi sebou dobrou chemii , která vydrží až do konce. Trošku mě mrzí nevyužitá Camila Mendes, ale chápu , že by ostatní přestínila. Kolem a kolem jde o film, který si pustíte v jednom děstivém odpoledne - 65 % . ()

Reklama

Reklama