Dokonalé rande

• USA The Perfect Date (více)

Aby si vydělal na univerzitu, vymyslí aplikaci, ve které nabízí své služby falešného partnera. Ale když se objeví opravdové pocity, trochu se to zkomplikuje. (Netflix)

Blondsky

Film dopadl lépe , než jsem čekal. Hlavní herécké duo ( Noah Centineo a Laura Marano ) má mezi sebou dobrou chemii , která vydrží až do konce. Trošku mě mrzí nevyužitá Camila Mendes, ale chápu , že by ostatní přestínila. Kolem a kolem jde o film, který si pustíte v jednom děstivém odpoledne - 65 % . ()

Flopik

Obyčajná teen komédia, ktorá sa ale vôbec na nič nehrá, je veľmi príjemná na pozeranie a na konci z toho máte ohromne feel good pocit. Herci sympatickí, zápletka ohraná, ale to mne vôbec nevadí. Ubehlo to riadne rýchlo a nudné miesta to snáď nemá. Samozrejme chyby sa nájdu, a pre staršie publikum to rozhodne nie je. Ale kto má rád také tie klasické teen hovadinky, bude sa baviť. U mňa za 4*. ()

barteca

No, téměř čtyři, skvělý byl scénář, hlavní představitelé. Na začátku byla skepse, ale je to filmík na pohodu, není třeba se bát. ()

Rathalos

Tak to aaaaano,to sa mi vazne lubilo,velmi mila,prijemna,pohodova,usmevna a romanticka komedia so sympatickou dvojicou Noahom Centineom a Laurou Maranou,fest zlata herecka,tie jej krasne kukadla ma dostali,davam jasnych pat hviezdiciek...:-) ()

Puddle

Něco na tom filmu mě chytlo a nepustilo. Asi to bude tím, jak skvěle zachycuje to, když je vám osmnáct, máte sny, skoro žádnou odpovědnost a svět je jak na dlani. Dlouhé teplé večery, randění... Tento feel podtrhává skvěle „namíchaný“ soundtrack i pro mě neokoukaný a sympatický Noah Centineo. ()

Maximilianus

Od tohto filmu nemožno čakať nič veľkolepé a ani to veľkolepé nie je. Ide o priemernú, milú tínedžerskú komédiu o vzťahoch (pochopiteľne). Také na jedno pozretie, keď nechcete moc premýšľať. 6,3/10. ()

Mafy

Na tento film jsem narazil při nedělním nudném odpoledni na Netflixu, a tak jsem si řekl že to zkusím. Nic jsem od toho nečekal. Spíše naopak jsem předpokládal že to bude další stupidní teen kravina. A ona je. Ale vcelku zábavná kravina. Hlavní hrdina je vcelku sympatická postava, a to platí i o hlavní hrdince. Ale už od začátku je vám jasné, jakým směrem se film bude vyvíjet a jak film nakonec skončí. Tento film vlastně kompletně vykrádá film Všem klukům, které jsem milovala. Zápletka je skoro jako vytisknutá kopie. Ale i když jsem tento film viděl po filmu Všem klukům…. Tak mě film Dokonalé rande bavil asi ještě o trochu více (tak o 5 %). A to asi jen kvůli lepšímu obsazení. Hlavně tedy herečka Laura Marano, která je opravdu dost sympatická a pěkná. Takže asi ona tu úroveň obsazení zvedala nahoru. Ale jinak fajn film, který ani nijak extra nenadchnul, ale ani nezklamal. Prostě průměr. 65% ()

Vera2613

Pohodová klišé romantika pre tínedžerov. Noah bol fajn ale hral aj v lepších filmoch. Laura Marano bola okej hoci občas mi jej rola nesedela ale ináč okej. Jediný kto mi od začiatku pil krv bola Camilla Mendes, ale to je asi vec sympatií. Hodnotím na solídne 3* ()

rigby

Klasická teenagerská romantická komedie, kterých existuje celá řada. Tato patří mezi ty povedenější, dá se na ni bez problémů s nudou po celou dobu dívat. Plusem je velmi přijatelná stopáž a sympatická představitelka hlavní role. Jen škoda, že se celý příběh moc nerozjede a zůstává tak trochu strnulý. Ale jinak to bylo docela příjemné pokoukání. ()

Heywood

Chytrý scénář a tahoun v hlavní roli, zatím nevyužitý Noah Centineo. Lehce zazněli Generationals a byla to radost. Odiseas Georgiadis byl dobrým parťákem a má navíc, než zatím předvádí, ale ženské role mě neoslovily. Laura Marano měla hrát chytrou a jízlivou rebelku, což zvládla výborně, ale jako zamilovaná působila toporně a předůležitě, Camila Mendes je tuctový typ bez šarmu a jiskry, do počtu beru, ale jako idol pro kluka je spíše propadák. Celkově za tři hvězdy, protože záblesky dobrého převýšily nudné pasáže. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

breebee

Budeme teď prostě sledovat filmy s Noahem Centineem dokud nezestárne nebo? Každopádně... Netflix to asi zvládne i líp, ale tohle bylo docela příjemně realistický a nenucený. První polovina byla podstatně nudnější, pak to konečně dostalo spád. Padlo pár mouder, celkem obstojně to vykličkovalo z některých klišé a skončilo to... no tak jak mělo, hádám. Takže tři hvězdy a další prosím. ()

Royaldell

Klasická chujovina od Netflixu se sentimentální hudbou a příšernou Laurou Marano. Centineo bude hrát teen softboye ještě v padesáti a třináctileté slečinky mu to budou žrát i s navijákem. Tohle mě fakt nebavilo. ()

Zlajdaa

Děj nijak nepřekvapí, ale má to sympatické herce a fajn dialogy, tak co víc si od romantického filmu přát? :) ()

Thalin

Vcelku nuda. Centineo nacpaný do každé druhé romantické komedie od Netflixu už začíná být ohraný a fakt není zárukou kvality. Protože děj je tak plytký a průměrný, že druhý den člověk neví o čem to bylo. ()

Konev

Pohodová romantika bez sprostých slov, jasný scénář od začátku, ale to přeci od romaňťáků chceme, ne? ()

zorrra

Mám rada romantické komédie od Netflixu, ale môžem povedať, že toto bola jedna z tých slabších. Herci by boli v pohode, ale celé to bolo veľmi klišovité, presne ste vedeli, ako to dopadne. Najlepší kamarát Brooksa mi neskutočne liezol na nervy ( to akože fakt sa aj chalan dokáže urážať ako baba? ), zápletka so Shelby sa mi zdala taká akási celá čudná..Nehovorím, že sa to nedalo pozrieť, len je to jeden film z tisíca, nič výnimočné, ani originálne. Ale Noah Centineo sa mi neskutočne páči a vždy sa rada na neho pozriem, takže 3* aj za jeho krásny úsmev. ()