The Perfect Date

(pracovní název)

Komedie / Romantický

USA, 2019, 89 min

• Arsenal83

Neviem, kto pridáva na tomto portáli k hercom fotky, ale mal by prejsť totálnou revíziou svojej "práce". Niektorí tu majú fotku 50 rokov starú, prípadne aj aktuálnu, ale ako by zachytenú paparazzim pri sraní, blití, masturbácii a podobných súkromných záležitostiach. Takej Laury Marano som sa pri čsfd fotke jednoznačne zľakol a vo filme vyzerala ešte horšie, čiže tu to vôbec nekorešponduje s realitou. Nech tu stádo teenagerov slastne ochká koľko len chce, ale tie oči má fakt divne neforemné v porovnaní s formou tváre. Ako by ju niekto nakreslil náhodne na počítači.(18.4.2019)

Klasická teenagerská romantická komedie, kterých existuje celá řada. Tato patří mezi ty povedenější, dá se na ni bez problémů s nudou po celou dobu dívat. Plusem je velmi přijatelná stopáž a sympatická představitelka hlavní role. Jen škoda, že se celý příběh moc nerozjede a zůstává tak trochu strnulý. Ale jinak to bylo docela příjemné pokoukání.(12.4.2019)

"The Perfect Date" je dokopy asi všetko, čím by už dnes romantické komédie byť nemali. Priemerne spracovaný film s miliónkrát obohraným príbehom, otrepanými konfliktami a predvídateľným dejom od A po Zet. A takisto tomu ani nepomáhajú nezaujímavé postavy, plus hlavný hrdina, ktorého by ste niekedy najradšej poriadne nakopli. Ničím to neprekvapí. Ani raz. Všetko je to vopred ukážkou starých šablón, ktoré poznáme už veľmi dobre. Myslím si, že film vyzerá celkom dobre, občas je tu dobrá hláška, ktorá pobaví a hlavne má jednu dobrú postavu. A tou je Celia v podaní Laury Marano. Je sarkastická, je vtipná, no súčasne má aj dobré srdce a pôsobí ako jediná osoba, ktorá je reálnou postavou a nereprezentuje nejaký typický stereotyp. A je vtipná. Takže jej dávam v tomto veľké plus. Sú tu aj dobré scénky ako napríklad keď má náš hlavný hrdina pohovor na Yale, z ktorého nakoniec vzíde, že by si s riaditeľom mohli vymeniť poháre domáceho medu. To je veľmi originálne a vtipné. Uznávam. Inak však nemám moc pocit, že by bol film nejako výrazne vtipný. Občas som sa posumial a vyšiel zo mňa menší smiech, no poriadny rehot zo mňa film rozhodne nedostal. Je to strata času? Popravde si myslím, že aj áno. FIlm je viac-menej neškodný, pozerateľný a dokážem povedať, že je okey, no myslím si, že existuje také veľké množstvo spracovaní tohto príbehu len v inom kabáte (a oveľa lepšie), že nie je veľa dôvodov na to, aby som film vyzdvihol. Na jedno pozretie ak máte radi filmy tohto typu v pohode. Ale to je všetko. A aj tak si nie som úplne istý, či budete s výsledkom spokojní. Najmä z titulu, že hlavný hrdina je v určitých momentoch skutočný sebecký blbec. Hodnotenie: C(17.7.2019)

Mám rada romantické komédie od Netflixu, ale môžem povedať, že toto bola jedna z tých slabších. Herci by boli v pohode, ale celé to bolo veľmi klišovité, presne ste vedeli, ako to dopadne. Najlepší kamarát Brooksa mi neskutočne liezol na nervy ( to akože fakt sa aj chalan dokáže urážať ako baba? ), zápletka so Shelby sa mi zdala taká akási celá čudná..Nehovorím, že sa to nedalo pozrieť, len je to jeden film z tisíca, nič výnimočné, ani originálne. Ale Noah Centineo sa mi neskutočne páči a vždy sa rada na neho pozriem, takže 3* aj za jeho krásny úsmev.(30.4.2019)

Tisíckrát omieľaná jednohubka s tradičnou zápletkou a pointou v Netflixovskej pasovej výrobe. Nič famózne, ale ani infantilné sa nekoná, takže ak sa niekto nudí a nemá čo po ruke, tak prečo nie - no dlho v pamäti neostane. ..--50%--.. ...... V posledných rokoch sa na plátno dostáva čím ďalej viac otvorenosti k rôznorodým "tabulizovaným" témam, ktoré už nepôsobia "šokujúco", ale zapadnú ako každodenná, úplne bežná "vec", čo uvíta veľká dávka publika, teda hlavne tí zainteresovaní, mládež a openminded, aj keď v tomto snímku sa opäť kládol dôraz na klasickejšie zrkadlenie amerického "poňatia" a moc sa nevybočovalo z tohto konceptu.(30.5.2019)