The Perfect Date

The Stand-In

(pracovní název)

Komedie / Romantický

USA, 2019, 89 min

Základ filmu je naozaj skvelý, ale od istej chvíle to postupne začína klišovatieť a asi každému je jasné, kam to celé napokon smeruje. Ale tá počiatočná zápletka s back-up aplikáciou mala v sebe kus originality, ktorá mala potenciál roztočiť tento film do nadpriemerných čísel. Škoda, že tomu nebolo jednak venované viac priestoru, no a neskôr celý originálny nápad išiel do stratena. Noah a Laura boli super a bavili ma, samozrejme nielen oni ako herci, ale najmä tie dve postavy. Keď už to vyzeralo, že príbeh v klišé vyvrcholení ničím neprekvapí, tak napokon aspoň ten Brooksov list priniesol peknú pointu ako takú bodku na záver.(22.4.2019)

Budeme teď prostě sledovat filmy s Noahem Centineem dokud nezestárne nebo? Každopádně... Netflix to asi zvládne i líp, ale tohle bylo docela příjemně realistický a nenucený. První polovina byla podstatně nudnější, pak to konečně dostalo spád. Padlo pár mouder, celkem obstojně to vykličkovalo z některých klišé a skončilo to... no tak jak mělo, hádám. Takže tři hvězdy a další prosím.(13.4.2019)

• Arsenal83

Neviem, kto pridáva na tomto portáli k hercom fotky, ale mal by prejsť totálnou revíziou svojej "práce". Niektorí tu majú fotku 50 rokov starú, prípadne aj aktuálnu, ale ako by zachytenú paparazzim pri sraní, blití, masturbácii a podobných súkromných záležitostiach. Takej Laury Marano som sa pri čsfd fotke jednoznačne zľakol a vo filme vyzerala ešte horšie, čiže tu to vôbec nekorešponduje s realitou. Nech tu stádo teenagerov slastne ochká koľko len chce, ale tie oči má fakt divne neforemné v porovnaní s formou tváre. Ako by ju niekto nakreslil náhodne na počítači.(18.4.2019)

Klasická teenagerská romantická komedie, kterých existuje celá řada. Tato patří mezi ty povedenější, dá se na ni bez problémů s nudou po celou dobu dívat. Plusem je velmi přijatelná stopáž a sympatická představitelka hlavní role. Jen škoda, že se celý příběh moc nerozjede a zůstává tak trochu strnulý. Ale jinak to bylo docela příjemné pokoukání.(12.4.2019)

Mám rada romantické komédie od Netflixu, ale môžem povedať, že toto bola jedna z tých slabších. Herci by boli v pohode, ale celé to bolo veľmi klišovité, presne ste vedeli, ako to dopadne. Najlepší kamarát Brooksa mi neskutočne liezol na nervy ( to akože fakt sa aj chalan dokáže urážať ako baba? ), zápletka so Shelby sa mi zdala taká akási celá čudná..Nehovorím, že sa to nedalo pozrieť, len je to jeden film z tisíca, nič výnimočné, ani originálne. Ale Noah Centineo sa mi neskutočne páči a vždy sa rada na neho pozriem, takže 3* aj za jeho krásny úsmev.(30.4.2019)