S dětmi na krku (TV seriál)

Grounded for Life

Komedie / Rodinný

USA, 2001, 91x22 min

Donal Logue, Kevin Corrigan, Robert Merrill, Richard Riehle, Arielle Kebbel, Mike Vogel, Tiffany Dupont, Michael Bailey Smith, Bret Harrison, Ashley Tisdale, Danny Masterson, Andrea Bogart, Andrew Aguilar, Megyn Price, Octavia Spencer, Autumn Reeser, Gina Marie May, Gwendoline Yeo, Marnette Patterson, Shelby Rabara, Ryan Hansen, Jamie Anderson, Danielle Savre, Jackson Douglas, Floyd Van Buskirk, Bobby Boriello, Danny Trejo, Patrick John Flueger, T.J. Thyne, Trent Ford, Don Perry, Trevor Wright, Ken Jeong, David DeLuise, Mark Christopher Lawrence, Vanessa Marano, David Herman, Idina Menzel, Lee Garlington, Allison Scagliotti, Alexandra Krosney, Miranda Cosgrove, Kat Graham, Sabrina Bryan, Shannon Woodward, Jack De Sena, Ashton Kutcher, Wilmer Valderrama, Mila Kunis, Stephen Root, Jennifer Tisdale, Jesse Heiman, Melissa Molinaro, Geoff Stults, Lindsey McKeon, Joseph Simmons, Toši Toda, Maria-Elena Laas, Kevin G. Schmidt, Di Quon, Sean O'Bryan, Oscar Nuñez, Daniel Farber, Allan Trautman, Hal Ozsan, Ken Abraham, Edwin Hodge, Jacob Price, Michael Graziadei, Sam Horrigan, Louis Iacoviello, Katrina Begin, Scott Thompson, Vanessa Vander Pluym, Michael Petted, Jackie Debatin, Gina Gallego, Susan Krebs, Jim O’Heir, Kristin Dattilo, Iris Almario, Greg Baker, Shira Scott Astrof, Carol Kiernan, Ryan Devlin, David Zepeda, Daran Norris, Ricky Dean Logan, Tom Virtue, Lisa Arch, Keith Diamond, Vic Polizos, Bruce French, Gregory Jbara, Tom Kiesche, Anne Betancourt, Alonzo Bodden, Miriam Flynn, Alfred Dennis, Jarrett Lennon, Luke Barnett, Guy Stevenson, Chancellor Miller, Jordan Masterson, Brian Palermo, Kate Orsini, Patrick Bristow, Wayne Wilderson, Dana Wheeler-Nicholson, Ed Gale, Nigel Gibbs, Robin Dearden, Maurice G. Smith, Brian Kolodziej, Anne Johnson, James Giordano, Lukas Behnken, Carol Mansell, Rocky McMurray, Beverly Sanders, Loudon Wainwright III, Cyd Strittmatter, Hal Devi, Van Epperson

Mile praštěné a zábavné více než třeba mile rodinná Taková normální rodinka. Cholerický otec v podáni Donalda Logue absolutně vede, zato jeho nezodpovědný bratr je takové klišé; každý sitcom musí mít svého praštěného vola/exota, který se ale jen málokdy opravdu vyvede (Barney nebo Sheldon).(30.12.2012)

• balone

Zase jedna z těch komedií o rodině o tradičních věcech, držící se schématu, neurazí, nenadchne. Co je možná trochu odlišné od ostatních podobných seriálů je, že si tam režiséři hrajou s časem, kdy se řeší nějaký problém v přítomnosti, ale události, jak k tomu problému došlo, se odehrává útržkově vyprávěním členů v minulosti.(4.7.2011)

milo dysfunkčná rodinka a zaujímavé pojatie, keď sme sa o tom, čo sa stalo, dozvedeli z rôznych phľadov a obvykle od konca. zabávala som sa(12.6.2008)

Po celé 1. sezóně nechávám 4*, tento seriál si je zaslouží. Zatím tam nebyly vyloženě slabé episody, většinou jsem se dost bavil. V podstatě všechny hlavní postavy jsou příjemné .. dobrý casting. Nesmíte teda být intolerantní a musíte chápat, že existuje něco jako katolická víra a "morálka". I když o tom je to jenom malinko.(20.8.2010)

Skvělej seriál, který jsem objevila jen tak čirou náhodou na HBO a dostal mě! Hlava rodiny, která vždycky vyvede takovou hovadinu, že se může postavit do řady za Homera Simpsona. Dcera prudérní puberťák, prostřední syn střevo a nejmladší syn ještě větší střevo. Manželka doplňuje manžela, občas ho sprdne, ale největší korunu celý týhle skvělý komedii dodává brácha, nebo-li strýček Eddie. Jeho hlášky jsou naprosto dokonalý:D:D a třešničku na dortu přidává dědeček. Brilantní!(23.7.2011)