Jack Black ROCKS!!!!!!!!! Jeho vitalita a nadšení je neskutečné, přímo ten film nakopnul.(17.8.2005)

jack black je prostě nadšenec.. a já můžu potvrdit, že !sakra! nakažlivej nadšenec..:)(17.10.2010)

Komédia pre puberťákov, podotýkam ale, že inteligentná !!! Sám som sa párkrát pristihol, že sa nejako často potuteľne usmievam popod fúzy ....Jack Black tu bol jednoducho geniálne jedoduchý ale perfektný. Tak si ho predstavujem v civilnom živote ...(2.9.2007)

Tahle komedie se velmi povedla, ale momenty kdy by ste se valeli smichy po zemi tady nenajdete, spis se budete jen tak pousmivat a hlavne vyborne bavit. Teda pokud mate radi rock, pokud ne tak vam to pride jen jako na trapnym pribehu vystavena rodina podivana o detickach a looserovi co to vsem ukazou, v tom pripade si odectete tak dva body z hodnoceni. Co se tyce Jacka Blacka tak krome parodie na Spider-mana me nikde nijak zvlast nezaujal, ale to co predvadi tady je naprosto dokonale, skoro jako by to nehral, ale prozival. Deticky sice nejak uchvatne nehrajou, ale oproti detickam z jinejch filmu se precejen snazi. Celkove je tohle skvela zabava s uzasnym Jackem Blackem a bezchybnou hudbou, Let´s rock!(19.4.2005)

Film který si hraje na převracení klišé, příčemž je sám používá k vlastnímu prospěchu nemůže být zase až tak špatný. Ovšem samotná premisa zde není využita až do dna a příběh značně pokulhává v mnoha ohledech. Jack Black nepatří mezi mé oblíbené herce, jeho výkon mu absolutně nevěřím. Prostě jsem jen viděl herce, který se snaží oslnit kamery a vůbec celý štáb, ovšem tyhle jeho kreace nemají šanci přistoupit až k divákovi. A ani scénář mu nevkládá do úst přilišné perly, ty dialogy byly opravdu strašné. O dětech se nemá ani smysl bavit. Tím největším kladem jsou pak - a to je nejdůležitější - samotné songy, které prostě šlapaly a měly páru, ale doma bych si je opravdu jen tak z trucu nepouštěl, jsou spíše skvělou pohonou jednotkou pro film. Jack Black zpívá opravdu velmi dobře, ale to jsem od něj čekal.(10.7.2007)

• - Přezdívky všem dětem vymyslel Jack Black. (HellFire)

• - Film měl být původně muzikálem. (HellFire)

• - Autor scénáře Mike White není ve skutečnosti fanouškem rockové hudby. Nápad dostal v době, kdy se přestěhoval vedle Jacka Blacka, který si ji naopak pouštěl naplno. (don corleone)