Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

• Gemini

Jen proto, že Matthew Poretta, sociální to představitel zdejšího pokusu o kultovního anglického hrdinu, hrál vtipně Willa Scarleta v Bláznivém Příběhu Robina Hooda, dostane tenhle seriál jednu hvězdu, a ne to co si zaslouží.(26.5.2005)

• DaViD´82

U zlaté Xeny a muskulaturního Herkula, kdo tohle vymyslel? Nedávno jsem šel kolem hračkářství, kde měli výjev sestavený z Lega. Byla to středověká edice zasazená do světa Robina Hooda. Situované to bylo do hodovního sálu a šlo o souboj Robina se šerifem. I přes nespornou umělost a vyumělkovanost této "scény" to bylo stokrát zajímavější, dynamičtější, akčnější, promyšlenější i procítěněji zaranžované než tato neskutečná chujovina. Červený Marianin "ohoz" mě ve snech straší dodnes. Nemám co bych více dodal.(6.2.2008)

• NinadeL

Ten recast hlavní postavy tam byl děsivej. Jinak nevšedně špatné cosi z doby, kdy žánru vládl Herkules a Xena.(25.2.2011)

• Davies182

Ale nebylo to tak hrozné, až na děsivě upravené a nagelované (!) hlavní postavy. Občas to dokonce byla i zábava, trochu to připomínalo Hercula.(29.5.2009)

• IllIlIlIIl

Francouzské ožití Robina Hooda....(21.1.2009)

Mne to pripomína tak krásne spomienky z detstva že by bol hriech odsudzovať to. Samozrejme dnes by som dal maximálne 1 hviezdičku :)(21.11.2008)

• cariada

Slabší pokus svést se na vlně fantazi seriálů. Typu Xena či Hercules ,ale nák to drhlo.(13.1.2008)

• messiah

Jo když člověk stoná, což znamená že celej den leží zavrtanej v pelechu a nudí se, kouká v TV na leccos. Ale občas je snad lepší ta nuda...(16.10.2008)

• reccal

Náhodou, na základce jsem to žrala každé odpoledne:). Jedna hvězda za hlavního hrdinu, který byl fakt sympaťák, a druhá za snahu kříženou s nostalgií.(2.5.2015)