Reklama

Reklama

Nová dobrodružství Robina Hooda

(seriál)
  • Francie The New Adventures of Robin Hood (více)
všechny plakáty
Akční / Dobrodružný
Francie / USA, 1997, 52x45 min

Obsahy(1)

Robin Hood a jeho parta bojovníků, do níž patří krásná Mariana, mnich Tuck a malý John, okrádá bohaté a dává chudým. Bojují se zlem a stvůrami. Jejich největší nepřátelé jsou šerif z Nottinghamu a princ John. (darek kartac)

Recenze (9)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Ten recast hlavní postavy tam byl děsivej. Jinak nevšedně špatné cosi z doby, kdy žánru vládl Herkules a Xena. ()

DaViD´82 odpad!

všechny recenze uživatele

U zlaté Xeny a muskulaturního Herkula, kdo tohle vymyslel? Nedávno jsem šel kolem hračkářství, kde měli výjev sestavený z Lega. Byla to středověká edice zasazená do světa Robina Hooda. Situované to bylo do hodovního sálu a šlo o souboj Robina se šerifem. I přes nespornou umělost a vyumělkovanost této "scény" to bylo stokrát zajímavější, dynamičtější, akčnější, promyšlenější i procítěněji zaranžované než tato neskutečná chujovina. Červený Marianin "ohoz" mě ve snech straší dodnes. Nemám co bych více dodal. ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

Ale nebylo to tak hrozné, až na děsivě upravené a nagelované (!) hlavní postavy. Občas to dokonce byla i zábava, trochu to připomínalo Hercula. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Jen proto, že Matthew Poretta, sociální to představitel zdejšího pokusu o kultovního anglického hrdinu, hrál vtipně Willa Scarleta v Bláznivém Příběhu Robina Hooda, dostane tenhle seriál jednu hvězdu, a ne to co si zaslouží. ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama