Ryker a Dani podrobí Bruceovy kolegy výslechu. Média a FBI zaměří plnou pozornost na nového podezřelého, „pana Z“. Rykerův tým se přidává k dalším agentům pátrajícím po pachateli útoků. (National Geographic)

kenkaku

Konečně se děj hnul a dva díly před koncem máme na scéně očekávaného podezřelého. Respektive máme dva a je celkem zajímavé sledovat oba týmy jak si jedou po svém (a jak se chovají podezřelí). Uznávám, že hra na diváka je rozehraná pěkně. ()

warrenur

Tak blizko a predsa tak daleko. Koho frustrovalo to bazlive pobehovanie FBI okolo, treba si uvedomit, ze o behavioralnej casti osobnosti sa dozvedeli prave v tych rokoch a na zastupcov vysetrujucich i podla tejto ludskej stranky psychiky sa divali skrz prsty samotni clenovia tejto institucie. Hodne sa da o tom dozvediet  aj v seriali Mindhunter (seriál) (2017). Bolo mi jasne hned od zaciatku, ze paralelne vysetrujuca jednotka im ich vlastnu akciu "pototo". Tak to dopadalo v dobe, ktora este nemala medicinu tak vyspelu, aby sa na rozne odtiene psychologickych poruch cloveka, divali ludia inak ako na podivinov alebo iba blaznov. Inak, panicke zachvaty Ryker-a budu zrejme vyliezat na povrch vzdy v ten najnevhodnejsi okamih.  Mierny nadpriemer a som zaroven rad, ze sa blizime k zaveru. :) 70% ()