Rivalita mezi americkými astronauty a sovětskými kosmonauty se stupňuje v době, kdy změny na poslední chvíli ovlivní plán mise Pathfinderu. (Apple TV+)

hwnd

Chvilkama super, ale některé situace to prostě zabíjí. S01 byla úplně jinde a i tam jsem měl v tom usa-cccp (ne)vztahu dost problém. Tady už to eskaluje. A jako sorry, ale ani rusové nebyli v době studené války takoví pitomci, aby ve vesmíru přímo vyvolávali třetí světovou... ()

Kaka

Jedna z mála epizod, která je napínavější na Zemi více, než ve vesmíru. A to zejména díky třem různým vztahovkám, které procházejí zlomovými body a zatěžkávacími zkouškami. Závěr je famózní. ()

Trešlson

Tak jak jsem po minulém díle brblal, tak mi to konečně tvůrci vynahradili. Dost možná nejlepší epizoda za celé dvě řady a i když pachuť z toho, že si tvůrci sušili pořádný rozjezd skoro celou druhou řadu zůstává, tohle je For All Mankind, které mám rád. Asi by stálo za to, aby se zamysleli nad tím, jestli deset epizod pro celou řadu není zbytečně moc a jestli by takový šestidílný formát nebyl dostačující. No nic, zas mě mají a s takovou jim holt ještě další šanci dám. ()

LuiCJ

Napätie veľmi značne stúpa, zaujímavé sú aj paralely dejových liniek manželstiev jednotlivých párov. Záver to odpáli brutálne (doslova). Akurát nebyť tej zbytočnej “homodrámy”. Inak mimoriadne slušne dramaticky našlápnuté. Teším sa na vrchol. ()

pichta

Rusi su Rusi, leb tvrda sila na nich platí, inak zle s nimi a horšie proti nim - rovnako ako teraz vo vojne... Konflikt naberá na otáčkach. Bude zaijimave to sledovať. Dufam, ze si nechajú vratka do tretej serie ()