For All Mankind

• USA For All Mankind
USA, (2019–2024), 40 h 5 min (Minutáž: 42–82 min)

Joel Kinnaman, Wrenn Schmidt, Krys Marshall, Jodi Balfour, Shantel VanSanten, Cynthy Wu, Coral Peña, Michael Dorman, Sarah Jones, Edi Gathegi (více)

Série(4) / Epizody(40)

Představte si svět, v němž globální vesmírný závod nikdy neskončil. Tento napínavý seriál o alternativním pojetí historie od Ronalda D. Moora (Cizinka, Battlestar Galactica) se soustředí na riskantní život astronautů NASA a jejich rodin. (Apple TV+)

Recenze uživatele Cheeter k tomuto seriálu (44)

Season 1 (2019) (S01)

Zajímavý seriál. Hledal jsem něco k alternativní historii a narazil na tohle. Je tu ale určitá nevyrovnanost. Jsou tu epizody, které jsou skoro o ničem a pak jsou tu epizody mnohem lepší. Takže trochu jako na houpačce. Druhou řadu ještě zvážím. ()

Rudý Měsíc (2019) (S01E01)

Začátek byl zajímavý, i když místy dost předvídatelný. Na další díl jsem docela namlsaný a těším se. ()

Postavil Saturn V (2019) (S01E02)

Druhá část dala ději trochu na spádu, navíc ten konec dost super, jde to vytáhnout ještě výš? ()

Nixonovy ženy (2019) (S01E03)

Ženský ve výcviku. Jinak mi nepřišlo, že by to bylo nějak zvláštní. Žádná dramatická změna. Škoda. ()

Základní posádka (2019) (S01E04)

Dozvěděli jsme se, že i mezi astronauty mohou velké osobní rozdíly a jejich variabilita je značná. A co dál? ()

Do propasti (2019) (S01E05)

No, zajímavě se to rozjelo. A řekl bych, že to hodně vychází ze současných poznatků. ()

Zpátky doma (2019) (S01E06)

Poslední díly se to zajímavě rozjelo a seriál konečně dostal spád. Nemůžu si pomoct, ale začátky měl tenhle seriál těžší. Teď si to jenom nezkazit. ()

Ahoj Bobe (2019) (S01E07)

Bohužel přišla opět nudnější část. Víc k tomu nemám. ()

Trhlina (2019) (S01E08)

Děj, který se jednu chvíli tak krásně rozběhl, se opět zasekává. Škoda. Potenciál tu byl velký. ()

Plavidlo v nouzi (2019) (S01E09)

Drama se konečně znovu rozjelo a stůl je prostřený pro závěrečné dějství. ()

Město na kopci (2019) (S01E10)

Ale jo, když uvážím i jiné seriály, tak závěr to nebyl špatný. ()

Season 2 (2021) (S02)

Oproti první řadě zde nastalo menší zklamání. První půlka byla strašně rozvleklá, až místy nudná. Druhá to naopak doháněla jak se dalo. Tato nevyváženost mi docela vadí, snad se to nebude opakovat. ()

Každá maličkost (2021) (S02E01)

Jako začátek druhé řady to bylo dobré. A čichám, že by to mělo mít nějaké hlubší dopady, aby to pořádně stálo za to. ()

Riskantní úkol (2021) (S02E02)

Tohle bylo nějaké divné přešlapávání na místě, v podstatě se nic moc nestalo. ()

Pravidla pro použití síly (2021) (S02E03)

Zajímavá část se Sovětama, jinak se to, na můj vkus, až moc věnuje vztahům protagonistů. První řada měla mnohem větší drive. ()

Pathfinder (2021) (S02E04)

Až na ten dramatický závěr seriál postupuje dobře, ale dost pomalu. Možná si to pamatuji špatně, ale první řada měla lepší dynamiku. ()

Tíha (2021) (S02E05)

Tracy se opila ve vesmíru. A taky tam dorazili bouchačky. Vážně jsme na to čekali půlku série? ()

Dokonalé plány (2021) (S02E06)

Všechno podle plánu, žádné zádrhely na cestě. ()

Nebuď krutý (2021) (S02E07)

Konečně jsem měl pocit, že vidím kvalitní a dynamický díl. Navíc studená válka na Měsíci v plném proudu, nádhera. ()

Vzdání holdu (2021) (S02E08)

Něco mi říká, že tohle bude ještě zajímavý a poslední dva díly budou také stát za to. Taková lehká kompenzace na nemastnou a neslanou první půlku řady. ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

Apple TV+ nabízí seriály zdarma

Apple TV+ nabízí seriály zdarma

12.04.2020

Na jeden týden nabízí streamovací služba Apple TV+ několik ze svých seriálů všem divákům zdarma. Akce by měla být spuštěna v USA a všech dalších zemích, kde je služba dostupná, tedy včetně České… (více)

Prosinec na Apple TV+

Prosinec na Apple TV+

04.12.2019

Druhou streamovací službou po Netflixu, která si bude chtít o svátcích přetáhnout na svoji stranu nové diváky, je Apple TV+. Ten vyrukuje již 6. prosince s prvními třemi epizodami dramatického… (více)

Disney+ už drtí Apple TV

Disney+ už drtí Apple TV

13.11.2019

Streamovací války započaly a web Business Insider teď čerstvě vydal analýzu, která popisuje start obou nejnovějších velkých streamovacích služeb Disney+ a Apple TV Plus. Klíčová je zde poptávka … (více)