Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2019, 84 min

Jake Castorena

Kevin Riepl

Nakoniec to bolo celkom fajn, úderná hudba, úderná akcia, len v konečnom dôsledku mi predsa len vadilo, že sa Batman musel prispôsobiť šialenosti nindža korytnačiek, pretože to strašne bilo do očí, že to nesedí. Ešte s inými hrdinami napr. s Flashom, by si rozumeli viac, ale s temnou postavou typu Batman to jednoducho moc nesedelo. Ale vo výsledku to bolo pozerateľné, akčné, bolo tam xy zloduchov, celkom fajn to zvládli, lepšie sa asi ani nedalo.(22.7.2019)

Funguje to prekvapivo vyborne. Korytnacky ponukaju Batmanovmu vesmiru prijemne ozivenie a interakcie (akcne aj dialogove) medzi tymito dvomi svetmi su velmi zabavne (mikey vs alfred rulez). Problem mam (okrem tradicnej skratkovitosti DC animakov) akurat s pasazou v Arkhame, ktora je sice jednym obrovskym fan servisom ale zbytocne zdrzuje a je az moc preplacana. Skoda, ze sa do toho nenasolilo viac prachov a neslo to do kina. Ide totiz o najlepsi TMNT celovecerak. 8/10(29.5.2019)

Měl jsem obavy, že to bude taková vagínovina na zbytečné zabití času, ale, světě, div se, ono to opravdu funguje! A funguje to na jedničku! Drsná Batmanova aura smíchaná s želvíma hláškama a pizzou, spoustou výborné akce a šílenými schopnostmi mutagenu. Batman vs. Trhač jsou absolutní vrcholy týhle šílenosti. Doporučuju.(17.8.2019)

Bitkoidní sekvence (jako vlastně celá akční kostra filmu) mě sice ubíjejícím způsobem nudily, ale jiskřivě živé želví kvarteto v interakci s Batmanem (a spol) je prostě parádní i ve chvilkách kdy už je to skoro protivné :) ..Má to říz, Batmanovy koutky se nezvykle zvedají(to už jde skoro proti kánonu :D ) a člověk prostě vnímá tu chemii... Klidně bych si dal něco kratšího a výrazně méně akčního se zaměřením čistě jen na ten poutavý charakterový ping-pong.(5.6.2019)

Cool, cool. Už od dětství mám rád Želvy ninja, mám rád i Batmana a jeho svět. A když se tyto dvě věci spojí dohromady, tak to může dopadnout jen dvěma způsoby. Buď to bude tragická blbost, a nebo to bude skvělá a zábavná podívaná, která bude čerpat to nejlepší z obou světů. A já mám radost, že druhá varianta je pravděpodobnější, a v mém případě se i stala. Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles je nahláškovaná, akční podívaná, která baví svou akcí, přepáleností a hlavně funkčním humorem. Super tempo, vyprávění, odkazy a celkové pojetí. Z mého pohledu to mohlo být trochu kratší, využít více záporáků od Batmana, když už tam jsou. A taky vzhled želváků měl být lepší, protože jsou takový hnusnější. Nicméně to nic nemění na tom, že jsem hodně spokojený.(4.6.2019)

• - Ve filmu je scéna, kdy Želvy Ninja stojí na střeše a odkazují na skoro totožnou scénu ze znělky z animovaného seriálu Želvy Ninja z roku 1987. (Agent24)

• - Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles je první spolupráce Warner Bros a Nickelodeonu. (Agent24)

• - Po závěrečných titulcích následuje ještě krátká filmová scéna. (Rominator)