Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

• Austrálie

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2019, 84 min

Cool, cool. Už od dětství mám rád Želvy ninja, mám rád i Batmana a jeho svět. A když se tyto dvě věci spojí dohromady, tak to může dopadnout jen dvěma způsoby. Buď to bude tragická blbost, a nebo to bude skvělá a zábavná podívaná, která bude čerpat to nejlepší z obou světů. A já mám radost, že druhá varianta je pravděpodobnější, a v mém případě se i stala. Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles je nahláškovaná, akční podívaná, která baví svou akcí, přepáleností a hlavně funkčním humorem. Super tempo, vyprávění, odkazy a celkové pojetí. Z mého pohledu to mohlo být trochu kratší, využít více záporáků od Batmana, když už tam jsou. A taky vzhled želváků měl být lepší, protože jsou takový hnusnější. Nicméně to nic nemění na tom, že jsem hodně spokojený.(4.6.2019)

Má to vtip, humor, batmana, ninja želvy, co víc si člověk může přát. Ale teď for real... Tento "film" si ze sebe nedělá nic víc než jen srandu. Je to akční, zábavné, šílené, úžasné... Batman je tam svůj, se svými perky, Robin konečně jako dítě, ninja želvy naprosto úchvatné a totálně jede Michelangelo, jedna z nejzábavnějších postav v "Batmanovských" filmech vůbec. "Mickey, press some buttons..........." Byla to jízda, která nemá logiku, je každou druhou minutu tématicky jiná a která prostě baví......... Koho tohle napadlo, smekám. :-) Ninja hey!!! 86 %(4.10.2019)

Čekal jsem všelicos. Od úplný blbosti po blbosti pro fanoušky. Jenže cowabunga! Ono je to vlastně přesně tak dobrý jak jen snílkům může napovědět název. Batman a jeho svět je takový jak ho známe. Želváci až na pro mě nepovedenou podobu taky. Nejvíc baví Majký společně s Robinem, kdy jejich hlášky dostanou i chlapa na prahu pěta30ky. Leo naštěstí neprožívá další vůdcovskou krizi a Donnie s Rafem taky klasika. Příběh je na pomezí mezi filmem pro dospělé a mladší ročníky. Oni jednu skupinu rozhodně neurazí. Nebýt toho, že jsem si na podobu želv musel dlouho zvykat, dal bych asi i to fanouškovskou pátou hvězdu. Takhle zůstanu na 4ech a 80 procentech.(8.6.2019)

Nakoniec to bolo celkom fajn, úderná hudba, úderná akcia, len v konečnom dôsledku mi predsa len vadilo, že sa Batman musel prispôsobiť šialenosti nindža korytnačiek, pretože to strašne bilo do očí, že to nesedí. Ešte s inými hrdinami napr. s Flashom, by si rozumeli viac, ale s temnou postavou typu Batman to jednoducho moc nesedelo. Ale vo výsledku to bolo pozerateľné, akčné, bolo tam xy zloduchov, celkom fajn to zvládli, lepšie sa asi ani nedalo.(22.7.2019)

Mám rád korytnačky a ešte viac Batmana a za seba hovorím, že sa tento crossover vydaril. Nevedel som si predstaviť ako to bude fungovať, ale nakoniec to funguje lepšie ako som si myslel a navyše tu ma všetko svoje miesto. Batman, Batmobil, Batgirl, Robin, Alfred, korytnačky, vtipy, pizza, vynikajúci záporak Oroku Saki alias Shredder a nechýba priestor ani pre zloduchov s DC. Veľká spokojnosť. 90% - 5*(6.6.2019)

• - Jedná se o první Nickelodeon animovaný film, stejně jako první animovaný film Teenage Mutant Ninja Turtles, který obdržel rating PG-13. (Agent24)

• - Ve filmu je scéna, kdy Želvy Ninja stojí na střeše a odkazují na skoro totožnou scénu ze znělky z animovaného seriálu Želvy Ninja z roku 1987. (Agent24)

• - Po závěrečných titulcích následuje ještě krátká filmová scéna. (Rominator)