poster

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

 • Austrálie

  Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2019, 84 min

Režie:

Jake Castorena

Hudba:

Kevin Riepl
 • iXtr3m3
  ****

  Nakoniec to bolo celkom fajn, úderná hudba, úderná akcia, len v konečnom dôsledku mi predsa len vadilo, že sa Batman musel prispôsobiť šialenosti nindža korytnačiek, pretože to strašne bilo do očí, že to nesedí. Ešte s inými hrdinami napr. s Flashom, by si rozumeli viac, ale s temnou postavou typu Batman to jednoducho moc nesedelo. Ale vo výsledku to bolo pozerateľné, akčné, bolo tam xy zloduchov, celkom fajn to zvládli, lepšie sa asi ani nedalo.(22.7.2019)

 • pepo
  ****

  Funguje to prekvapivo vyborne. Korytnacky ponukaju Batmanovmu vesmiru prijemne ozivenie a interakcie (akcne aj dialogove) medzi tymito dvomi svetmi su velmi zabavne (mikey vs alfred rulez). Problem mam (okrem tradicnej skratkovitosti DC animakov) akurat s pasazou v Arkhame, ktora je sice jednym obrovskym fan servisom ale zbytocne zdrzuje a je az moc preplacana. Skoda, ze sa do toho nenasolilo viac prachov a neslo to do kina. Ide totiz o najlepsi TMNT celovecerak. 8/10(29.5.2019)

 • Rocky88
  *****

  Měl jsem obavy, že to bude taková vagínovina na zbytečné zabití času, ale, světě, div se, ono to opravdu funguje! A funguje to na jedničku! Drsná Batmanova aura smíchaná s želvíma hláškama a pizzou, spoustou výborné akce a šílenými schopnostmi mutagenu. Batman vs. Trhač jsou absolutní vrcholy týhle šílenosti. Doporučuju.(17.8.2019)

 • ledzepfan
  ****

  Bitkoidní sekvence (jako vlastně celá akční kostra filmu) mě sice ubíjejícím způsobem nudily, ale jiskřivě živé želví kvarteto v interakci s Batmanem (a spol) je prostě parádní i ve chvilkách kdy už je to skoro protivné :) ..Má to říz, Batmanovy koutky se nezvykle zvedají(to už jde skoro proti kánonu :D ) a člověk prostě vnímá tu chemii... Klidně bych si dal něco kratšího a výrazně méně akčního se zaměřením čistě jen na ten poutavý charakterový ping-pong.(5.6.2019)

 • hroubek
  ****

  Cool, cool. Už od dětství mám rád Želvy ninja, mám rád i Batmana a jeho svět. A když se tyto dvě věci spojí dohromady, tak to může dopadnout jen dvěma způsoby. Buď to bude tragická blbost, a nebo to bude skvělá a zábavná podívaná, která bude čerpat to nejlepší z obou světů. A já mám radost, že druhá varianta je pravděpodobnější, a v mém případě se i stala. Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles je nahláškovaná, akční podívaná, která baví svou akcí, přepáleností a hlavně funkčním humorem. Super tempo, vyprávění, odkazy a celkové pojetí. Z mého pohledu to mohlo být trochu kratší, využít více záporáků od Batmana, když už tam jsou. A taky vzhled želváků měl být lepší, protože jsou takový hnusnější. Nicméně to nic nemění na tom, že jsem hodně spokojený.(4.6.2019)

 • - Ve filmu je scéna, kdy Želvy Ninja stojí na střeše a odkazují na skoro totožnou scénu ze znělky z animovaného seriálu Želvy Ninja z roku 1987. (Agent24)

 • - Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles je první spolupráce Warner Bros a Nickelodeonu. (Agent24)

 • - Po závěrečných titulcích následuje ještě krátká filmová scéna. (Rominator)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace