Série(2) / Epizody(20)

Oblíbení ničemové z Nového Skotska nikdy nebyli kluci jako obrázek. Ale po posledním dílu 12. řady jim to někdo pěkně vykreslil. (Netflix)

luka4615

Nekompromisní nálož nekorektního humoru a situací, na kterou je naroubována oku lahodící animace. Přičtěte si k tomuto všemu i barvité charaktery, které si zkrátka oblíbíte “na první dobrou” a dostanete skutečný klenot s vůni marihuany a nepřebernou studnicí kreativních nadávek. Právě tohle je totiž jeden z těch počinů, který Vás dokonale vtáhne a už nepustí. Chci víc! (Netflix) ()

Trevor

Trailer Park Boys vo svojej animovanej verzii určite zaujmú aj divákov, ktorý pôvodnú verziu tohto programu nevideli. Pomerne rýchlo som si jednotlivých hlavných hrdinov - Rickyho, Juliana a Bubblesa obľúbil a minimálne 3 epizódy boli doslova skvelé. Toľko k seriálu, teraz k úbožiakom z Netflixu. Naďalej vo svojich animovaných seriáloch pokračujú v urážaní ľudí bielej farby pleti, naďalej pokračujú v nenávisti iba k jednému vierovyznaniu a v tomto seriály sú aspoň pohlavné orgány protagonistov zakryté, ale...ale v seriály o dospievajúcich deťoch nie, takže každému je jasné, že liberálne hodnoty ktoré streamovacia služba vyznáva nútia aj jeho tvorcov k tomu, čo by tam sami nevkladali. V tomto seriály sa to ukázalo najmä v momentoch, keď sú doslova nasilu vtlačené urážky ľudí bielej farby pleti ale v 7 epizódach sa nič podobné nevyskytne, pretože autori sami na nejaký rasový podtext ani nepomysleli. V každom prípade sa spolu s F is for family jedná o jeden z najlepších animovaných seriálov z produkcie tejto streamovacej služby. ()

Jaro.Krafcik

Nepochybne druhá séria bola slabšia ako prvá , dokonca aj film som videl a páčil sa mi viac alo tento animovaný seriál ak porovnám s výtvormi ako big mouth alebo hollow tak je určite niekde inde a zaslúži si tie 4 hviezdy. Posledné epizódy viac než dobré, známy fanúšik z LA velmi dobre poradil. 4* ()

Renfield

Animated Series, takže tvůrčí možnosti jsou vlastně nekonečné a je to znát. Je to šílenější, úchylnější a podstatně méně oblečené, než hraná verze. Překvapivě to ale i v této podobě funguje, epizody jako The Stanley Bong, Big Ho’s Carwash, či Hurricane Ricky, jsou v rámci žánru perfektní. Zaujme i netradiční epizoda z dětství, která připomene, jak to bylo se seznámením této šílené trojice. Na druhou stranu je tu i podprůměr jako například Space Weed. Hraná verze tedy vítězí, o tom žádná. 60% ()

Víteček odpad!

Tady už jsem se absolutně nebavil. Je to už trochu moc přehnané, původní seriál se dal tak nějak věřit uchycení v realitě, i když přehnané, ale tady se to posouvá o mnoho úrovní víc a dočkáme se tak věcí, jako utržení ruky, kastrace a podobných šíleností. Kouzlo původního seriálu bylo v tom, že se dalo téměř uvěřit existenci šílených protagonistů ve skutečném světě, minimálně v ranných řadách. Zde už by to nikoho ani nenapadlo. Nebyla by to ta nejhorší věc, ale je to navíc absolutně vyčpělé. Jen se tam pořád opakují hlášky a vtípky, z nichž mnohé zazněly už téměř před dvaceti lety a od té doby se silně ohrály a jejich neustálé opakování už nemůže pobavit. Sám hraný seriál už byl notně vyčpělý také, ale zde je to opravdu postavené jen a pouze na stokrát viděném a slyšeném. Překvapilo mě zároveň, jak tomu chybí nějaká kontinuita. Dřív jsem si to ani neuvědomoval, ale sotva zmizela návaznost mezi díly a staly se z toho jen epizodické šílenosti, tak to hned praštilo do očí. Už žádné očekávání, jak se dlouho budovaný plán na konci řady posere, nyní se vše musí vměstnat do čtyřiadvaceti minut a příště se jede od znova. Když se k tomu přidá, že to nevypadá nijak dobře a často ani nezní (zvukové vybavení asi nebylo z nejkvalitnějších), tak není sebemenší důvod, proč se na to dívat a proč to někomu doporučit. ()