Bankovní převod

Rollover

USA, 1981, 118 min

Bránil jsem se tomuhle filmu několik let, protože mě to téma odpuzovalo, ale nakonec se ukázalo, že nebylo čeho se bát. Mohlo to být tak o 20 minut kratší, protože délka je přepálená a tempo je na dnešní poměry pomalejší, ale jinak jde o solidní a docela napínavý film, s dobrými herci a kvalitním scénářem.(20.7.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $10,851,261Tržby Celosvetovo $-(17.2.2010)

Mělo to hlavu a patu, Kristofferson asi nebyl nejlepší volba do podobné role, ale co už.. Aneb, jak jedna rozhodná žena dokáže potopit burzovní trhy po celém světě jedinou výhružkou.(20.7.2018)

• corpsy

Napätie malo plynúť z dialógov a z tématu, ktorý je a stále bude aktuálny. Alan J. Pakula, ale z toho ( aj napriek tomu, že je to skvelý remeselník ) nedokázal vytrieskať podobne strhujúcu zábavu ako napríklad jeho VŠETCI PREZIDENTOVI MUŽI či PRÍPAD PELIKÁN, čiže na akciu rovnako chudé snímky, opierajúce sa skôr o interakciu medzi postavami a ich ´´nebezpečným´´ povolaním.(28.7.2019)

• baruss

Raspberry Award (Maliny) : 1982 : NOMINÁCIE (1) : Najhorší herec - Kris Kristofferson (spolunominácia za viacero filmov).(13.2.2008)