Bon Jovi: Live from London

(koncert)

Ve dnech 23., 24. a 25. června roku 1995 se povedlo kapele Bon Jovi nevídané. Koncertovala na stadionu Wembly a všechny tři koncerty byly absolutně vyprodané. Tento film, který vyšel roku 1995 na VHS a roku 2003 i na DVD, obsahuje záznam z koncertu ze třetí noci. Nechybí nesmrtelné hity jako Livin on a Prayer, You Give Love a Bad Name či Always. Zazní i dvě novinky z tehdy poslední desky These Days a to Hey God a This Aint a Love Song. (Utero)

MM_Ramone

Kedysi som nemal rád vôbec žiadny hard rock, nechcel som ho počúvať, mäkký sa mi zdal, hovoril som, že ho majú radi len sedláci, len sedláci a vidláci stále do kola. Potom som sa zoznámil však s Evkou z Petržalky, zaľúbil som sa do nej, je moja jediná, s ňou sa učím počúvať Bon Joviho, s Evou stále dokola tralalalá . Teraz počúvame len Jona Bon Joviho, na punk som skoro zabudol, nudný sa mi zdá, po sexe si pustíme Bon Joviho londýnsky koncert a radujeme sa do rána tralalalá. (Parafráza textu piesne "Polka" od bratislavskej skupiny Zóna A). **** ()

matrosh

výjimečný koncert s neskutečne dynamickými kamerovými nájezdy,konceptuálně výstižný záznam který přesně vystihuje poctatu popularity této kapely. ()

PALINO

Pod názvom BON JOVI LIVE sa skrýva bomba koncert, ktorý sa konal 25. júna 1995 na londýnskom štadióne Wembley. 72 000 fanúšikov a skvelá kapela z New Jersey na pódiu, výsledkom čoho je jeden geniálny koncert, ktorý je pre fanúšika BON JOVI nezabudnuteľným zážitkom a pre fanúšika dobrej hudby príjemne strávených 90 minút. Obdobie, kedy sa konal tento koncert, predstavuje pre chlapcov z BON JOVI zlaté roky (roku 1994 vydávajú megaúspešnú výberovku a o rok neskôr ich zatiaľ najlepší štúdiový album These Days), čo sa pozitívne prejavilo aj na pódiu, ktoré v priebehu koncertu skrášlia dve obrovské a štýlové nafukovacie figuríny. Súčasťou repertoáru sú rockové pecky ako napríklad Livin´ On A Prayer (ktorá, ako býva zvykom, otvára koncert), You Give Love A Bad Name, Keep The Faith, Lay Your Hands On Me, Bad Medicine, Hey God či Wanted Dead Or Alive a potešia i krásne a v podaní Jon Bon Joviho neuveriteľne precítené sladáčiky Always a This Ain´t A Love Song. Skrátka skvelá muzika, skvelá kapela, skvelý koncert. ()

GASTON73

Skladby: 1.Livin on a Prayer 2.You Give Love A Bad Name 3.Keep The Faith 4.Always 5.Blaze Of Glory 6.Lay Your Hands On Me 7.Ill Sleep When Im Dead 8.Papa Was A Rolling Stone 9.Bad Medicine/Shout 10.Hey God 11.Wanted Dead Or Alive 12.This Aint A Love Song 13.These Days (bonus video) ()