P.U.L.S.E. Live at Earls Court 20.10.94, London (koncert)

Pink Floyd: P. U. L. S. E. Live at Earls Court

Pink Floyd: Pulse

Hudební / Dokumentární

Velká Británie, 1994, 145 min (Alternativní: 47 min)

David Mallet

Skvělé, skvělé, skvělé...Jde poznat, že když se sejdou 4 geniové vznikne něco naprosto úžasného. Pink Floyd, jejich hudba a světelné efekty (s kterýmy vlastně tato kapela přišla jako první), vytvořili jakýsi nový rozměr hudby, který je nyní téměř nezbytný na každém koncertě. Podle mě je toto nejlepší koncert, jaký byl kdy nahrán. Všichni, ať hudebně vzdělaní, či ne, by měli tento koncert shlédnout.(31.8.2011)

Mám rád hudbu, která "je o něčem", a tahle přímo vypráví fantastické příběhy.... A když se k ní ještě přidají různá světýlka, efekty, lasery, (létající prasátka) a skvělý zvuk - nádhera. Nepamatuji a ani dobře neznám ty nejstarší kousky PF, ale zde hraný výběr písní mi sedl. Nebyl jsem sice osobně přítomen, ale dvoudisková edice DVD s digitalizovaným a remasterovaným 5.1 zvukem mi přinejmenším přiblížila celou atmosféru. To příjemné mravenčení v zádech a to zvláštní lechtání v žaludku mi rozhodně stojí i za občasné zabouchání na zeď od sousedů, že si to pouštím moc nahlas;-) Byl jsem na The Australian Pink Floyd Show v Ostravě a nebylo to špatné. Ale možná právě proto, že se snažili být přesně jako Pink Floyd, necítil jsem už tu šťávu a energii, už to prostě nebyli Pink Floyd....(13.11.2012)

Taková strašná škoda, že jsem tento koncert nemohl vidět naživo. Hodně závidím lidem, kteří tam byli... Floydi to nejdřív rozjedou pomalejší "Shine on you crazy diamond" a pak se strhne lavina... Celé dvě hodiny a půl naprosto dokonalé muziky a vizuálních efektů. A potom ten konec... "Run like hell"... Celá hala se otřásá zvuky ohňostroje a aplaudujícího davu. Jak často jsem si PULSE pouštěl na CD a teď jsem mohl vidět celou tu mašinérii v pohybu (aspoň na televizi). Je to nazapomenutelný zážitek!(13.3.2005)

Nádhera - jednoduše nepopsatelná nádhera, o které tady můžu psát romány, oslavovat ji ódami i nejrůznějšími superlativy a stejně to bude málo. Nádherná čistota a originalita hudby Pink Floydů zhmotněná na pódium prostřednictvím náherného hlasu Davida Gilmoura, skvělých kytar a geniálních kytarových sól. Tohle je opravdu hodně silný zážitek.(26.8.2007)

P.U.L.S.E. (recorded at Earls Court London on October 20th 1994). Vynikajici koncert na DVD!!! Obsah bezesporu patri k tomu nejlepsimu co lze od PF slyset. V sestave David Gilmour, Nick Mason, Richard Wright a bez Rogera Waterse, panove predvedli do detailu pripravenou a dokonalou podivanou. Zvuk kytary v rukou Davida Gilmoura je neprekonatelny... Nemohu rict tez nic jineho nez nadherne, uzasne, skvele a naprosto ohromujici... "Thank you very much indeed!"(4.11.2009)