Phil Collins: Paris Live (koncert)

Phil Collins: Live and Loose in Paris

Hudební / Dokumentární

Velká Británie, 1998, 90 min (Alternativní: 75 min)

David Mallet

Komentáře uživatelů ke koncertu (9)

Solskjaer: I ty inteligente, ze tys to ani nevidel? Vzdyt tohle je asi nejlepsi koncert bozskyho Phila...(16.3.2004)

Hudbu Phila Collinse jsem vždy považovala za obstojnou s několika dobrými songy. Ale koncert "Paris Live" mě naprosto nadchnul, strhnul, uvedl mě do ohromné pohody a skvělé nálady. A nejen mě - moji mamču (tehdy skoro padesátnici) to dostalo ještě víc. Super písně, nenásilná, zábavná choreografie, spousta energie... všechno jednoduše skvělé, nejlepší koncert, co jsem kdy na TV obrazovce viděla a slyšela. 95%(15.4.2009)

Nádherný koncert. Moje pocity můžou vystihnout jen některá anglická slova for example: incredible, amazing, wonderful !(16.9.2009)

Vynikající koncert Phila Collinse plný skvělé hudby , světel , komediálních vložek a perfektního zvuku nahrávky! 92%(1.1.2009)

Nejspíš to nebude koncert, na který budu vzpomínat i za pár let, ale vytknout mu toho jde fakt málo. Zazní ty největší Collinsovy hity a to nadšení všech hudebníků na pódiu je prostě nakažlivé. 7/10(7.9.2013)

ale s tím že si nejsem 100% jist jestli je to ten koncert co jsem viděl.(11.4.2009)

jeden z nejlepších koncertů, co jsem kdy viděl, má naprosto všechno, akci, pohyb, komedii a především naprosto úžasnou hudbu. Tenhle koncert vás rozpohybuje, ať chcete nebo ne...(8.5.2007)

Fenomenální kousek, kde nechybí ani vydatná bubenická show, k vidění zde http://www.youtube.com/watch?v=HRIfWp3evSM(15.3.2014)

Nástup je pozvolný a pomalejší, po chvíli se ale hudba rozjede na plné obrátky a začíná ta pravá energická jízda. Mohl by Collins vůbec zklamat? Záznam novějšího koncertu "Finally... The First Farewell Tour" je ale po všech stránkách lepší a silnější podívanou.(3.4.2016)