poster

Dexterova laboratoř (TV seriál)

 • USA

  Dexter's Laboratory

Animovaný / Rodinný / Sci-Fi / Komedie

USA, 1996, 30 min

 • Gemini
  *****

  Dee-Dee, how did you get into my laboratory????!!!! Nechápu jak jsem na tenhle seriál mohl zapomenout. Vždyť je stejně geniální jako sám Dexter (ne ten úchyl z hraného seriálu;)) - šikanovanej čtyřokej zakrslík, kterej si není schopnej zavázat tkaničky, a proto nosí boty na zip:) Ale je to super, jestli jste pár dílů viděli, musíte Dee-Dee (a její baletní kámošky Mee-Mee a Lee-Lee) nenávidět. A když už je řeč o superhrdinech - Super Monkey vzešla přímo z Dexterovy laboratoře:) Ale je pravda, že něčemu se zasměje jenom dospělák. A možná, že o to více si zaslouží přinejmenším 90%.(9.2.2003)

 • AxusNalim
  ****

  1. a 2. řada - klasika, kterou jsem viděl už kdysi v premiéře na Cartoon Network, některé díly skvělé, některé trochu horší. 3. řada - přišly trochu drastické změny výtvarného zpracování a celkově se to zhoršilo, ale třeba díly s Mandarkem, jeho hipísáckou rodinou a jeho redesignovanou laboratoří se mi pořád líbily. 4.řada - na první pohled se mi zdála horší než třetí, ale nakonec kvalitnější díly převážily. Na všechno se dívám s českým dabingem a kupodivu mi po několika dílech přestal vadit.(13.2.2008)

 • marrrrian
  *****

  Geniálny seriál o nízkom, nevýraznom chlapcovi, ktorého sestra (hlavonožec Dee-Dee) dostala rozumu o to menej, o čo on dostal viac a ktorý má niekde v priemernom americkom dome, na priemernej americkej ulici, za knižnicou ukryté nekonečne obrovské laboratórium. To dáva priestor na rozvoj výborného animovaného seriálu.(19.3.2012)

 • erased
  ****

  Byl jsem mlád, neuměl jsem skoro vůbec anglicky, viděl jsem jeden díl za celou věčnost, ale stejně jsem si Dextera a Dee-Dee zamiloval. Cartoon Network pro mě ve své době stokrát důležitější než nějaká Nova se svými kačery, a toto je bezpochyby to nejlepší co kdy tato stanice vysílala. Skoro umírám touhou vidět všechny díly znovu a pěkně pohromadě, bohužel si na Dextera vzpomenu jednou za uherský rok. Ale jednoho dne...(6.2.2009)

 • uiu
  ****

  Ráda vzpomínám na doby Cartoonu Networku a kdy jsem byla malá holka a prd jim rozuměla a přesto jsem se u toho seriálu smála, protože mi bylo jedno, co tam říkají, ale co se tam děje. Ovšem taky díky Dextrově laboratoři jsem se pak zdárně učila anglicky a časem jim už začala rozumět. Škoda, že dnes už není ryze anglický program s dětskými seriály, hned by to po jazykové stránce vypadalo v České republice jinak.(12.11.2010)

 • - Jedným zo špecifických predmetov na Mandarkovej prednej záhrade je Death Star z Hviezdných vojen. (Flipper)

 • - V epizóde "Blackfoot and Slim" Dexter športuje s ušným príveskom. Identifikačné číslo na prívesku je "BG1138", jasný odkaz na film THX 1138 od Georga Lucasa. (Flipper)

 • - Priezvysko Dexterovej rodiny nebolo nikdy zverejnené. (Flipper)