Powerpuff Girls (TV seriál)

• Česko

Raketové holky

The Powerpuff Girls

Neporaziteľné sestry

Animovaný / Rodinný / Akční / Dobrodružný

USA / Hong Kong, 1998, 79x30 min

Sugar... spice... and everything nice. The City of Townsville! Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů mého dětství. Nechápu, že mi jako maličké nikdy nepřipadal divný HIM - jinak taky transsexuální démon s klepety, podvazky, vysokými (určitě latexovými) kozačkami a bradkou. A ten jeho hlas a to echo... Powerpuff girls, why don't you come in here SO I CAN KILL YOU!!(3.2.2012)

Dnes už klasický seriál, který ale pro svou infantilní kresbu čelí mnohé kritice. Tři malé holčičky, obdařené superschopnostmi, musí bránit své město před snůškou superpadouchů. Ať už je to skvěle nadabovaný zelený superinteligentní opičák Mojo Jojo, nebo třeba Him, ztělesnění zla, které má zdá se potíže si rozmyslet, zda je mužem či ženou. Úroveň humoru vysoká, ale jak už jsem psal, animace se pohybuje kolem průměru. Na druhou stranu má svůj styl a to je taky plus.(6.9.2006)

Neviem prečo ale práve časť s brokolicou mi utkvela v pamäti a možno práve vďaka nej brokolicu milujem. Pamätám si aj iné ale táto je asi taká najjasnejšia. A celkovo seriál nebol zlý ale po čase ma už nebavil.... bože a čo ten trápny názov, že Neporaziteľné sestry?! Originál z CN je originál a ja na to nedám dopustiť.(15.2.2013)

• Potjoc

Jako malému už jenom ten nádech seriálu mi dal domněnku, že to bude můj neoblíbený pořad, kvůli možnému realistickému násilí, krve, a nechutných vtipů, aniž bych tehdy pochopil obsah pořadu. V 2008 jsem se na to koukal ze zvědavostí, ale nebralo mě to. Hlavně mě tam pohoršila ta scéna, kde malé holky mluvili sprostě. Ano, bylo to vypípané, ale ta představa, jestli v originále to nechali necenzurované.(13.3.2018)

Kýčovitá comicsovo superhrdinská verze seriálu Charlieho Andílci, aspoň mi to tak přišlo. Pokud jste pozorně sledovali Bladea II, Scud se na ně dívá při práci na autě, když Blade přiveze Whistlera:) Pochází ze stejné dílny jako Dexter's Laboratory, ale jeho vtipnosti zdaleka nedosahuje. Kýčovitá superhrdiny parodující roztomilost je zde hlavním heslem, a zaslouží si 60%.(9.2.2003)