• Gemini
  ***

  Kýčovitá comicsovo superhrdinská verze seriálu Charlieho Andílci, aspoň mi to tak přišlo. Pokud jste pozorně sledovali Bladea II, Scud se na ně dívá při práci na autě, když Blade přiveze Whistlera:) Pochází ze stejné dílny jako Dexter's Laboratory, ale jeho vtipnosti zdaleka nedosahuje. Kýčovitá superhrdiny parodující roztomilost je zde hlavním heslem, a zaslouží si 60%.(9.2.2003)

 • Davies182
  **

  Bohužel jeden z mála novějších MTV seriálů pro děcka, který absolutně nechápu. Rozhodně bych jej nikdy nepustil svým budoucím (?) náctiletým ratolestem! Děti by si v ranném věku měly z něčeho vzít příklad, a ne čumět na podobné hovadiny, kde trojice nevinně vypadajících děvčátek dělá bordel jako parta ožralých surovců. Kdyby to bylo směřováno ke staršímu publiku - OK; jinak silně nevhodné.(20.10.2009)

 • Potjoc
  odpad!

  Jako malému už jenom ten nádech seriálu mi dal domněnku, že to bude můj neoblíbený pořad, kvůli možnému realistickému násilí, krve, a nechutných vtipů, aniž bych tehdy pochopil obsah pořadu. V 2008 jsem se na to koukal ze zvědavostí, ale nebralo mě to. Hlavně mě tam pohoršila ta scéna, kde malé holky mluvili sprostě. Ano, bylo to vypípané, ale ta představa, jestli v originále to nechali necenzurované.(13.3.2018)

 • Flipnic
  *****

  Absolutně špičkový anime seriál, jeden z mých nejoblíbenějších vůbec. Překonává u mne i takové kulty, jako je např. japonský Berserk apod. Desítky dílů plných neuvěřitelně vtipných, absurdních nápadů, neustálá akce, dinamika, rychlost a spád střídá pohodové chvilky jako by z běžného života. Holčičky se potýkají jak s šílenými monstry těch nejroztodivnějších druhů, tak s běžnými životními problémy, které zná jistě každý z nás. Celé město Townswill si žije vlastním životem se všemi svými klasickými postavami, jak hodnými, tak zlými ... a pokud divák sleduje jeden díl za druhým, úplně pochopí ten úžasný vtip, nápady, svět a také jednoduchou kresbu, která je čistě účelová a nechápu, jak si někdo může myslet, že je amatérská. Právě takhle to bylo naschvál myšleno a tvořeno pro celý dojem ze seriálou. Absolutní bomba, u které jsem často smíchy dostával záchvaty a padal pod gauč.(24.3.2008)

 • Eddard
  ****

  Roztomilé... na to jak dětsky a infantilně to na povrchu vypadá, řekl bych, že pro úplně nejmenší to zase není. Je to taky z velké části parodie na nejrůznější (super)hrdinské snímky - zde je docela zajímavé srovnání s The Incredibles... Celkově patřili tyhle tři holčiny k tomu nejlepšímu co mi Cartoon Network dal. 70%(9.8.2006)