Powerpuff Girls (TV seriál)

• Česko

Raketové holky

The Powerpuff Girls

Neporaziteľné sestry

Animovaný / Rodinný / Akční / Dobrodružný

USA / Hong Kong, 1998, 79x30 min

A já ten seriál na Cartoon Network měla ráda. Dnes frčí na Jetixu Špionky (Totally Spies) a my měli v dobách dětství Powerpuff Girls. Kdo by nechtěl být super holka se superschopnostmi a bojovat proti zločinu? Někdy to bylo ale fakt kruté a krev a zuby lítaly všude kolem, ale je to můj seriál dětství, na který nedám nedopustit. Mojo Jojo rulezzz!(12.11.2010)

Dnes už klasický seriál, který ale pro svou infantilní kresbu čelí mnohé kritice. Tři malé holčičky, obdařené superschopnostmi, musí bránit své město před snůškou superpadouchů. Ať už je to skvěle nadabovaný zelený superinteligentní opičák Mojo Jojo, nebo třeba Him, ztělesnění zla, které má zdá se potíže si rozmyslet, zda je mužem či ženou. Úroveň humoru vysoká, ale jak už jsem psal, animace se pohybuje kolem průměru. Na druhou stranu má svůj styl a to je taky plus.(6.9.2006)

• Potjoc

Jako malému už jenom ten nádech seriálu mi dal domněnku, že to bude můj neoblíbený pořad, kvůli možnému realistickému násilí, krve, a nechutných vtipů, aniž bych tehdy pochopil obsah pořadu. V 2008 jsem se na to koukal ze zvědavostí, ale nebralo mě to. Hlavně mě tam pohoršila ta scéna, kde malé holky mluvili sprostě. Ano, bylo to vypípané, ale ta představa, jestli v originále to nechali necenzurované.(13.3.2018)

Sugar... spice... and everything nice. The City of Townsville! Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů mého dětství. Nechápu, že mi jako maličké nikdy nepřipadal divný HIM - jinak taky transsexuální démon s klepety, podvazky, vysokými (určitě latexovými) kozačkami a bradkou. A ten jeho hlas a to echo... Powerpuff girls, why don't you come in here SO I CAN KILL YOU!!(3.2.2012)

Neuvěřitelně úchylný animák "nové generace". Není zrovna moc pro děti (nebo možná se změnily měřítka), lítá tu krev, zuby, přibývají monokly a otevřené zlomeniny. Triviální styl kresby a animace to všechno jenom podtrhuje. Opičák Mojo Jojo je moje oblíbená postava a taky Fuzzy Lumpkins, háklivý na svůj majetek (GET YOUR HANDS OFF MY PROPERTY!!!!), z tria mám jednoznačně nejradši naivní Bubbles (to je ta v modrém). Narozdíl od Dexter's laboratory od stejného autora mám Powerpuff girls rád. A ještě něco: tohle se musí vidět v ORIGINÁLNÍM anglickém znění. Je to naprosto nezbytná podmínka, ten seriál na tom stojí.(30.9.2008)