Povedená akční i rodinná komedie o tom, jak může dopadnout setkání agenta CIA jménem JJ, kterého hraje oblíbený drsňák s dobrým srdcem Dave Bautista (Strážci Galaxie) a devítileté Sophie, která odhalí probíhající tajnou operaci. JJ z toho není nadšený, ale aby se vyhnul prozrazení, musí mazané Sophii slíbit, že ji bude učit, jak se stát neohroženou špionkou. Díky svému odzbrojujícímu šarmu ho prohnaná Sophie dostane do množství situací, ve kterých se hromotluk JJ necítí zrovna pohodlně. To však ještě netuší, že brzy bude nucen poznat i její okouzlující matku. (Vertical Entertainment)

EvilPhoEniX

Příliš se mi do filmu nechtělo, ale jakmile jsem zjistil, že film režíruje chlap, co dělal Trestnou lavici, tak jsem filmu dal šanci a jsem překvapen, jak dobré a zábavné My Spy nakonec je. Dave Bautista sice není nejlepší herec, ale má charisma a humor mu jde skvěle ( historka o ještěrkách a jeho tanec byl super). Kristen Schaal je sice hodně nesympatická ženská, ale je to takové správné nemehlo a příliš nepřekážela. A největším tahounem celého filmu je 11 letá Chloe Coleman, která je nejen neskutečně roztomilá ( už píšu papíry k adopci), ale taky výborně hraje ( Avatar 2 nebude náhoda!!) a díky ní je film i velmi dojemný a emocionální. Líbila se mi také hudba, fajn hlášky a vlastně i romantická linie má energický náboj a finální akční půl hodinka byla správně napínavá. Je zde i pár odkazů na špionské filmy, což beru také jako plus. Já se bavil královsky a My Spy je pro mne velké překvapení. Příběh***, Akce***, Humor****, Násilí>Ne, Zábavnost****, Hudba****, Vizuál***, Atmosféra**, Napětí****.8/10. ()

tron

Jasné, že je to úplne nereálne, ale má to sympatické postavy, fajn hercov, niekoľko vynikajúcich komediálnych scén, viacero skvelých hlášok, najhorší filmový tanec desaťročia, psa, dvojicu rozkošných gayov (alebo nie?) a plno dobrých nápadov. Pre mňa veľmi slušná zábavná komédia. Akcie je málo, v podstate len pár minút na začiatku (kde to zachraňuje soundtrack) a pár na samom konci (akčné finále ma sklamalo, ale kašľať na to). Avšak hlavne je tu fantastický Dave Bautista, ktorý je film od filmu lepší a lepší a možno by som sa nečudoval, ak by z neho raz bol nový The Rock. ()

Jara.Cimrman.jr

"Jsem bývalý voják speciálního komanda, který teď pracuje na tajných operacích pro zpravodajskou agenturu, kterou by mohla nebo nemusela být CIA." JJ mě bavil. Svými obřími svaly a o nadupanej triceps menší inteligencí. Vždyť on chrání Ameriku tím, že zabíjí teroristy, násilníky a otravný lidi. Čest jeho práci. Devítiletá chladnokrevná Sophie mě taky bavila, přestože tyhle přemoudřelý spratky ve filmech obvykle nesnáším. To ostatní bylo takový průměrně průměrný a skoro až lehce zapomenutelný, ale JJ tanečník mě bude bude pár nocí budit hrůzou ze sna a nikdy nezapomenu na mrkající Sophii na detektoru lži. ()

Gilmour93

Vzájemně se obohacující hromotluk s povolením zabíjet a přechytralý kid pod jeho ochrannými křídly je námět otřepaný jak penis prostatického bezdomovce. Tady mě, přiznávám se, překvapilo, že to dítě je ulhaný spratek s manipulativními sklony a představitel jeho „pacifiera“ není zas až takový dřevěný totem, jak by mohl někdo čekat. Segal potvrdil, že na komediálním poli vždycky uplácá něco, co sice není žádný zázrak, ale na jedno zhlédnutí rozhodně neurazí.. ()

Eliott

O něco lepší, než jsem očeával a byla to vcelku příjemná rodinná komedie. Konec sice nedával tak úplně smysl, ale v rámci mezí stále spokojenost. 61% ()

Spiker01

Dave Bautista se postupně vypracoval do škatulky mých oblíbených herců a tak mě dost mrzí, že všechny jeho poslední komedie zásadním způsobem prohučely, i z toho důvodu, že jich je méně a méně. Nejinak tomu bude u nového Špióna Petera Segala, ačkoliv mě zrovna tento film svou občasnou trapností celkem zklamal. V jistých momentech je ale zase překvapivě dojemný a vypravěčsky vyspělý...jen mě zkrátka příliš nesedlo, že je snímek hlavně parodií na parodie špionských filmů a alespoň v některých ohledech by se nemusel úplně shazovat. Ale celkem jsem se i zasmál, takže suma sumárum lehounce nadprůměrných 6,5/10. ()

Kudly4

Strašně mi to připomínalo takové ty klasický, rodinný, akční filmy z dětství, kde prostě už jenom z obsahu víte, jak vše dopadne. I tohle je strašně blboučký, ale Bautista je prostě Alfa jako kráva a díky němu se mi na to strašně dobře dívalo. Objektivně na tři hvězdy, ale je to film pro celou rodinu a ničím mě vyloženě nesral + dobrá hudba, takže klíďo nadhodnotím. Spolujízda byla lepší. (73.hodnocení) ()

silentname

Myslím si, že to mohlo dopadnúť horšie, no na druhú stranu nemôžem povedať, že je to veľká sláva. Úprimne tu poviem na úvod jednu vec. Ak chcete film s podobnou témou a spracovanou lepšie a s väčšou dávkou šarmu a dobrého humoru, pozrite si "Kindergarten Cop". S tými deckami to fungovalo a rovnako ma príjemne Arnold Schwarzenegger prekvapil. Našiel riešenie ako si vybudovať k deťom dôveru a súčasne byť dobrou autoritou. A decká pôsobili ako skutočné decká. V tomto filme sme sa toho moc nedočkali. Keď máme veriť budovaniu priateľstva medzi JJ-om a Sophie, tak to vôbec nepôsobí veľmi úprimne. V čom je problém? V postave Chloe Coleman. Sophie totiž nie je malé decko, ktoré nás pobaví. Miesto toho je to jedna egocentrická a hnusná mrcha, ktorá sa nebráni vydieraniu, aby dosiahla čo chce. A je jej jedno či to ohrozí jej rodinu, ju samotnú a podobne. Hlavne, že všetko pôjde tak, ako ona chce. Takže ako mám ja ako divák potom veriť, že medzi nimi vznikne skutočné priateľstvo. Čím to je zaslúžené? Ale okey. Budeme sa tváriť, že by som tomu veril. Ako je na tom zvyšok filmu? Je to pre mňa dosť mix. Myslím si, že Dave Bautista je celkom vtipný a dokáže občas vyťažiť zo situácie. Má ale aj momentky, kde fakt pohorel. Kristen Schaal na mňa pôsobí miestami veľmi zvláštne. Sú momentky kedy ma baví a sú scénky kde ma viac otravovala. Tempo filmu je zvláštne. Prvá polhodina plynie dobre, druhá už ide pomaly a zvyšok filmu je na tom podobne. Akčné scénky sú tu miestami až absurdné. Ako Bautistovo prerezanie kolesa na lietadle. Na čo som sa to práve pozeral? Zloduchovia filmu sú nudní, celková misia je tu viac-menej zbytočná. Dokopy sa jej nevenujeme skoro vôbec. A len na konci sa pripomenie, že sme vlastne v špionážnom filme. Najviac ma fakt bavila prvá polhodina a Bautista ma vie pobaviť. A okey aj Chloe Coleman ma vie pobaviť. Ale zase jej postava moje sympatie rozhodne nemala. Neviem čo viac dodať. Ak chcete priemernú komédiu, tak toto by mohlo byť pre vás. Ale nič extra tu nehľadajte. Hodnotenie: C ()

Arsenal83

Strnulý Bautista si prizval do partie deväťročné dieťa, pretože aj ono má vyššie IQ. Také detské krimi špionážne filmy, tam mi proste bude viac pasovať The Rock, pretože ten je aspoň trocha sympaťák a vtipný. Deťom do 12 rokov sa môže tento film môže zdať aj zábavný, ale ako hovorí Vxxx, vulgarizmy tu v takom prípade nemajú čo robiť. ()

Marze

Je to trochu lepší než jsem čekal a ne zcela dobré. Je to velmi předvídatelné. Humor mě občas vyloudil úsměv na tváři, nebo dokonce rozesmál. Obyčejné jsou zápletky a díry ve scénáři. Dobré herecké výkony to už mezi mimořádné filmy neposunou. Příběh moc nefunguje jako drama. Přesto že je film okouzlující pro mladou generaci , je rychle zapomenutelný. Jediným jeho účelem je zábavně zabít 100 minut. ()

Stanislaus

Každý akční herec má svůj rodinně laděný film s komediálními prvky a Dave Bautista není rozhodně žádnou výjimkou. My Spy je veskrz nenáročná oddychovka, která v sobě snoubí akci, humor a vztahy, což se jí místy celkem daří, nicméně by se našlo několik vyloženě hloupých až lehce trapných míst, která ale k podobnému žánru prostě patří. Největším komickým tahounem byla zcela bez debat Kristen Schaal, jejíž poznámky a interakce se zbraněmi neměly vážně chybu. Bautista je i přes svůj drsný zevnějšek sympaťák, malá Chloe Coleman nebyla nijak výrazně otravná, jak tomu u dětských postav bývá, a Ken Jeong se tentokrát držel hodně při zemi. Scenáristi si připravili i menší plot twist (klaďasi vs. záporaci), ale i tak jim občas něco ulítlo (Pripjať v Rusku, kamera ve venkovní restauraci, taneční scény). Při sledování jsem se ale mile pobavil, a to je u komedie zásadní. ()

Necrotongue

U sledování tohoto filmu jsem si vzpomněl na Leona a Policajta ze školky, přičemž k prvnímu jmenovanému tvůrci jen marně vzhlíželi, zatímco nad druhým si s přehledem udržovali jasnou převahu. Přiznám se, že kdyby nebylo poslední čtvrtiny snímku, klidně bych ještě jednu hvězdičku přihodil, takhle to ale fakt nešlo. Dave Bautista se těžko kdy stane skvělým hercem, ale já to od něj ani neočekávám. Bavil mě ve filmu Stuber, bavil mě i tady, mocně (a kladně) mě ale překvapila Chloe Coleman. Můj vztah k dětem ve filmech není zrovna příznivý, postava Sophie byla ale výborně napsaná, skvěle zahraná a můj zpočátku odmítavý postoj překonala stejně rychle jako zlobra při tréninku (chudák Borůvka). I přes silně nezvládnutou závěrečnou fázi musím přidělit silnější tři kousky, jelikož mi byla způsobena dobrá nálada. 3*+ ()

Vxxx

Bylo mi jasné, že to není nejchytřejší film hned vprvní scéně. Na obrazovce se objeví nápis "Černobyl, Ukrajina" a hned na to jedna postava řekne "Vítejte v Rusku". Byl to tedy hloupý, nelogický film, ale jako odpočinový nedělní film s rodinou dobrý. (Až na těch pár sprostých slov. To si pro ta děcka mohli odpustit.) 3* ()

bourec

Režisér Segal je rutinér, a ani tenhle film nezklamal.Povedená taškařice s trochu prkenným Bautistou.Musim ale přiznat, že se zlepšuje, a hlavně sem mu to přál, aby prorazil.Oddechová pohoda za 70%. ()

C0r0ner

Totálně na pohodu bez hraní si na cokoli přelomového. Bezvadně to odsýpá, Bautista má na to se v komediálním žánru dostat až na úplnou špičku a fórů sice mohlo být víc, především v závěru, ale i tak se jedná o suprovou oddechovku na jedno zhlédnutí. 70% ()