Můj kámoš špión

• USA My Spy (více)
Trailer 4

JJ je bývalý voják speciálních jednotek USA, nově najatý jako agent CIA. Nicméně, jeho nedostatečná rafinovanost mu zničí první velkou misi. Jeho šéf David Kim mu přesto dá novou šanci. Má sledovat rodinu jeho příbuzného, francouzského ilegálního obchodníka se zbraněmi a zjistit, jestli neskrývají jisté tajné dokumenty. Při rutinní sledovačce ho ale odhalí devítiletá Sophie. Výměnou za to, že neprozradí jeho krytí, JJ neochotně souhlasí, že seznámí bystrou dívenku s uměním, jak být špiónkou. To, co zpočátku vypadá jako snadný úkol, se brzy změní v bitvu důvtipu, když Sophie dokazuje, že nepotřebujete mnoho zkušeností, abyste přechytračili ostříleného agenta. (JOJ Cinema)

Trailer 4

Gilmour93

Vzájemně se obohacující hromotluk s povolením zabíjet a přechytralý kid pod jeho ochrannými křídly je námět otřepaný jak penis prostatického bezdomovce. Tady mě, přiznávám se, překvapilo, že to dítě je ulhaný spratek s manipulativními sklony a představitel jeho „pacifiera“ není zas až takový dřevěný totem, jak by mohl někdo čekat. Segal potvrdil, že na komediálním poli vždycky uplácá něco, co sice není žádný zázrak, ale na jedno zhlédnutí rozhodně neurazí.. ()

Jara.Cimrman.jr

"Jsem bývalý voják speciálního komanda, který teď pracuje na tajných operacích pro zpravodajskou agenturu, kterou by mohla nebo nemusela být CIA." JJ mě bavil. Svými obřími svaly a o nadupanej triceps menší inteligencí. Vždyť on chrání Ameriku tím, že zabíjí teroristy, násilníky a otravný lidi. Čest jeho práci. Devítiletá chladnokrevná Sophie mě taky bavila, přestože tyhle přemoudřelý spratky ve filmech obvykle nesnáším. To ostatní bylo takový průměrně průměrný a skoro až lehce zapomenutelný, ale JJ tanečník mě bude bude pár nocí budit hrůzou ze sna a nikdy nezapomenu na mrkající Sophii na detektoru lži. ()

tron

Jasné, že je to úplne nereálne, ale má to sympatické postavy, fajn hercov, niekoľko vynikajúcich komediálnych scén, viacero skvelých hlášok, najhorší filmový tanec desaťročia, psa, dvojicu rozkošných gayov (alebo nie?) a plno dobrých nápadov. Pre mňa veľmi slušná zábavná komédia. Akcie je málo, v podstate len pár minút na začiatku (kde to zachraňuje soundtrack) a pár na samom konci (akčné finále ma sklamalo, ale kašľať na to). Avšak hlavne je tu fantastický Dave Bautista, ktorý je film od filmu lepší a lepší a možno by som sa nečudoval, ak by z neho raz bol nový The Rock. ()

Spiker01

Dave Bautista se postupně vypracoval do škatulky mých oblíbených herců a tak mě dost mrzí, že všechny jeho poslední komedie zásadním způsobem prohučely, i z toho důvodu, že jich je méně a méně. Nejinak tomu bude u nového Špióna Petera Segala, ačkoliv mě zrovna tento film svou občasnou trapností celkem zklamal. V jistých momentech je ale zase překvapivě dojemný a vypravěčsky vyspělý...jen mě zkrátka příliš nesedlo, že je snímek hlavně parodií na parodie špionských filmů a alespoň v některých ohledech by se nemusel úplně shazovat. Ale celkem jsem se i zasmál, takže suma sumárum lehounce nadprůměrných 6,5/10. ()

EvilPhoEniX

Příliš se mi do filmu nechtělo, ale jakmile jsem zjistil, že film režíruje chlap, co dělal Trestnou lavici, tak jsem filmu dal šanci a jsem překvapen, jak dobré a zábavné My Spy nakonec je. Dave Bautista sice není nejlepší herec, ale má charisma a humor mu jde skvěle ( historka o ještěrkách a jeho tanec byl super). Kristen Schaal je sice hodně nesympatická ženská, ale je to takové správné nemehlo a příliš nepřekážela. A největším tahounem celého filmu je 11 letá Chloe Coleman, která je nejen neskutečně roztomilá ( už píšu papíry k adopci), ale taky výborně hraje ( Avatar 2 nebude náhoda!!) a díky ní je film i velmi dojemný a emocionální. Líbila se mi také hudba, fajn hlášky a vlastně i romantická linie má energický náboj a finální akční půl hodinka byla správně napínavá. Je zde i pár odkazů na špionské filmy, což beru také jako plus. Já se bavil královsky a My Spy je pro mne velké překvapení. Příběh***, Akce***, Humor****, Násilí>Ne, Zábavnost****, Hudba****, Vizuál***, Atmosféra**, Napětí****.8/10. ()

• Natáčelo se v Torontu (Ontario, Kanada). (fanda124)