Everwood (TV seriál)

Everwood

Drama / Rodinný

USA, 2002, 89x43 min

Blake Neely

Treat Williams, Gregory Smith, Emily VanCamp, Vivien Cardone, Chris Pratt, Tom Amandes, Sarah Drew, Jan Broberg, Sarah Lancaster, Marcia Cross, Nora Zehetner, Paul Wesley, Steven R. McQueen, Lee Garlington, Nancy Everhard, Stephanie Niznik, Todd Louiso, Keith David, Justin Kirk, Joseph Bologna, Beth Grant, Brenda Strong, Kelly Carlson, Melinda Page Hamilton, Melinda Clarke, Jess Weixler, Renée Taylor, Charlie Weber, Kathryn Joosten, Brooke Nevin, Beau Bridges, Scott Wolf, Anne Heche, Rob Nagle, Patrick Fabian, Wayne Dalglish, David Eigenberg, Kellie Waymire, Dylan Walsh, Christopher Egan, Vicki Davis, Jodi Russell, Betty White, Merrilyn Gann, Trevor Wright, Claudia Christian, Eyal Podell, David Stevens, Margo Harshman, Carter Jenkins, K. Danor Gerald, Ryne Sanborn, Erinn Hayes, Shane Haboucha, Kevin Tighe, Victoria Justice, Rachel Thorp, Tom Wright, Stephen Spinella, Jessica Tuck, Philipp Karner, Derek Webster, Diane Delano, Kirsten Nelson, Brian Baumgartner, Christopher Neiman, James Jamison, Tom Markus, Reiley McClendon, Erica Gimpel, K.C. Clyde, Luciana Carro, Kristen Bell, Gregory Alan Williams, John Aylward, Kate Mara, Debra Mooney, Ben Weber, Adam Huss, Michael McQueen, Reggie Austin, Richard Herd, Brooke Bloom, Dendrie Taylor, Bill Erwin, Elizabeth Bond, Richard Blake, Walter Olkewicz, Laura Regan, Austin Archer, Elisa Delson, Tom Virtue, Lamont Thompson, Josh Haber, McNally Sagal, J. Scott Bronson, Scott Wilkinson, Sean Mahon, Freda Foh Shen, Doris Belack, Brian Palermo, Lisa Waltz, Tegan West, Gina Ravera, Amy Rutberg, Annie O'Donnell, Bernie Diamond, Matthew Bellows
  • Douglas

První série byla skvělá (zejména první polovina před probuzením Colina), druhá mizerná, třetí - soudě podle těch dílů, které jsem bohužel viděl - tragická. Prudké pády některých seriálů do hlubin romantického sentimentu mě nikdy nepřestanou překvapovat.(18.2.2006)

dobré herecké obsadenie. zaujímavý príbeh. v tomto seriály zakaždým, keď už to vyzerá, že to bude v poriadku, nakoniec nič v poriadku nie je. možno preto ma to tak baví. aj keď hlavným dôvodom sú určite Gregory a Emily(6.3.2006)

Průměrný seriál, který na mě působí nesnesitelně sterilním dojmem - jakoby hlavní postavy uvízly v čase.(12.9.2005)

Priemerný seriál pre rodiny na nedeľu večer, či skôr na nedeľu večer pre mamy. Nič proti mamám a ich seriálom, len vravím, že Treat Williams je Treat Williams.(15.2.2006)

• JFL

Melodramatická vata do mozkovny s tuctovými konflikty a naivními řešeními.(21.2.2012)

• - Na popud internetových diskuzí fanoušků, které během prvních dvou serií zaujala možnost romantického vztahu mezi Andym a Ninou, si Nina v dile "Sacrifice" (3. série) uvědomí, že miluje Andyho. (Huntelaar)

• - Emily VanCamp, představitelka Amy, a Chris Pratt, představitel Brighta, se do sebe během natáčení zamilovali. (Cheeker)

• - Amino prostřední jméno je Nicole. (Huntelaar)