Epizody(25)

Jeoffrey

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Krásně komplexní příběh, plný spousty hořkosladkých emocí, příjemného tempa, zajímavých překvapení i pozvolného růstu velké části postav - to je nový Ovocný košík! Ta práce s atmosférou, kdy jsou některé momenty tak krásné, jiné zase smutné a někdy v nás dokáží vyvolat i slušný hněv - takový má být přeci i samotný život. Každý díl jsem si skvěle užil a bylo mi vlastně úplně jedno, komu byla epizoda zasvěcená. Tolik zajímavých postav, tak komplikované příběhy a neutuchající boj jednotlivých hrdinů nejčastěji se sebou samotnými... Nejlepší je na tom asi ta přirozenost a postupnost, s jakou se vše děje, ta kvalita zpracování, která mě přesvědčuje o tom, že věci, které vidím, jsou naprosto uvěřitelné. Prostě spousta duhových, kouzelných okamžiků, ale i spousta bolesti a utrpení... I druhá série mě očarovala a jsem rád, že konečně sleduji celý příběh, bez úprav a zkratek v celé jeho složitosti a mnohoznačnosti. Jsem rád, že se můžu rozplývat nad tolika skvělými charaktery, kde některé jsou opravdu hodně komplexní a složité. Tohle je paráda a spolu s báječně vybranými openingy a endingy, které navozují tu správnou příjemnou, magickou a možná i trošku hloubavou atmosféru, jsem si tohle opravdu skvěle užil a nejen díky samotnému závěru se těším na třetí sérii. Vynikající adaptace, parádní seriál a jen tak dál. 9,5/10 ()