Epizody(25)

Jeoffrey

Krásně komplexní příběh, plný spousty hořkosladkých emocí, příjemného tempa, zajímavých překvapení i pozvolného růstu velké části postav - to je nový Ovocný košík! Ta práce s atmosférou, kdy jsou některé momenty tak krásné, jiné zase smutné a někdy v nás dokáží vyvolat i slušný hněv - takový má být přeci i samotný život. Každý díl jsem si skvěle užil a bylo mi vlastně úplně jedno, komu byla epizoda zasvěcená. Tolik zajímavých postav, tak komplikované příběhy a neutuchající boj jednotlivých hrdinů nejčastěji se sebou samotnými... Nejlepší je na tom asi ta přirozenost a postupnost, s jakou se vše děje, ta kvalita zpracování, která mě přesvědčuje o tom, že věci, které vidím, jsou naprosto uvěřitelné. Prostě spousta duhových, kouzelných okamžiků, ale i spousta bolesti a utrpení... I druhá série mě očarovala a jsem rád, že konečně sleduji celý příběh, bez úprav a zkratek v celé jeho složitosti a mnohoznačnosti. Jsem rád, že se můžu rozplývat nad tolika skvělými charaktery, kde některé jsou opravdu hodně komplexní a složité. Tohle je paráda a spolu s báječně vybranými openingy a endingy, které navozují tu správnou příjemnou, magickou a možná i trošku hloubavou atmosféru, jsem si tohle opravdu skvěle užil a nejen díky samotnému závěru se těším na třetí sérii. Vynikající adaptace, parádní seriál a jen tak dál. 9,5/10 ()

TruthPreveal

Bomba! Tohle byla prostě jízda emocí. Jak to napsal Jeoffrey, strach, smutek, hněv, radost - to všechno tam je. A je to i krásně vybalancovaný. Já nevím moc co mám napsat. Oproti první sérii se nic nemění, jen to, že se příběh posouvá dál, a to se taky má dít no ne? Moc se mi líbí ta různorodost postav. Jsou tam postavy všeho druhu ale nikdo tam prostě není navíc a všichni jsou úžasní a jedineční! Skvělá hudba, skvělé postavy, skvělá animace, skvělé hluboké dialogy, ALE HLAVNĚ, KRÁSNÝ SKVĚLÝ PŘÍBĚH. Vše dává smysl, vše je krásně vysvětleno, backstory je tam TAK AKORÁT. Prostě co víc k tomu říct? Mně se to tak líbilo že já prostě nemůžu najít nic co by tomuhle anime chybělo nebo co by tam bylo špatně.  Druhá série se mi líbila natolik že nejspíš změním hodnocení u první série k lepšímu. Emoce se stupňují čím dál víc a víc, takže už taknějak očekávám že na konci celého anime budu brečet jak želva a upřímně nechci aby to někdy skončilo :(. Výborný, skvělý, nevím co k tomu dodat. 5 hvězd a úplně jasných 10/10!! ()