Školní výlet skončil o něco dřív. Studenti westhamské střední školy se vracejí domů, aby zjistili, že v jejich městě není ani živáčka. (Netflix)

Arsenal83

Keď vidím tie kokotné hlavy, konkrétne mladých hráčov amerického futbalu na amerických sprostých školách, a potom sa do seriálu zamieša ešte tá tradičná kvázi párty, kde je 200 puberťákov na jednom dome, alkohol a semeno tečú prúdom, tak mi je úprimne na grc. ()

FaithZombie

Hrozná nálož postav, které od sebe pomalu nedokážu ani rozeznat, natož se v nich nějak orientovat. Ale nápad zajímavý a zatím to vypadá, že i poměrně dobře uchopený, tak snad si to udrží kvalitu a náboj. ()

silentname

Slušné odštartovanie série... dobrý nápad... a dúfam, že to takto potiahnú ďalej. Miestami mám možno pocit, že postáv je tu tak moc, že sa v tom človek má trošku problém orientovať. Minimálne tie vzťahy sú tu tak komplikované a niektoré postavy to vnímajú tak rôznorodo, že je ťažké to miestami pre mňa pochopiť. Hlavné postavy som asi dokázal identifikovať, no a uvidíme kam sa posunieme ďalej. Komplexný názor potom dám k celej sérii. ()